Také milujete ty chvilky klidu, čas, který máte jen pro sebe? Starosti všedního dne jsou za Vámi, zbývá jen najít si pro večer tu správnou společnost. SPECIALITY Krále Sýrů budou tím správným výběrem pro chvilky odpočinku, kdy byste se rádi odměnili něčím výjimečným.

Nechte se hýčkat, užijte si tu chvilku relaxace ve společnosti Krále!

Řada SPECIALITY Krále Sýrů nabízí výjimečné, chuťově vytříbené sýry, Král Sýrů Hermadur, Král Sýrů Charakter a Král Sýrů Kozí. Tyto lahodné sýry mohou být chutným dezertem nebo příjemnou společností vzácných okamžiků, které máte jenom sami pro sebe. Nenechte se rušit!

Král Sýrů Hermadur

Hermadur

Král Sýrů Hermadur je jedinečným spojením toho nejlepšího z plísňových a aromatických sýrů. Pod jemně probarvenou kůrkou zrajícího sýru se skrývá dokonale vláčná konzistence, výrazné nezaměnitelné chuti a jemného aroma.

Tip na servírování
Pokud si chcete tento sýr opravdu vychutnat, připravte si ke klidnému večernímu posezení tousty z celozrnného pečiva, přidejte něco lehce ostřejšího, například feferonky či okurky v jemně pálivém nálevu a k pití podávejte kvalitní pivo ležákového typu. Kombinace těchto chutí vám připraví dokonalý požitek, který si na konci dne jistě zasloužíte.

Král Sýrů Charakter

Pod jemnou a typicky vrásčitou kůrkou Krále Sýrů Charakter se skrývá poklad, rozplývavá konzistence, která se postupně proměňuje: od lehce tvarohového jádra po lahodně krémovou až roztékavou. Charakteristické aroma tohoto unikátního sýru postupným zráním nabývá na intenzitě.

Tip na servírování
Na konci dne se stačí na chvilku zastavit, udělat si pohodlí a vychutnat si tu jedinečnou chuť tohoto sýru, která nejlépe vynikne například v kombinaci s vlašskými ořechy, čerstvým ovocem a červeným vínem.

Král Sýrů Kozí

kozí sýr

Král Sýrů Kozí je kvalitním sýrem s ušlechtilou plísní na povrchu vyrobeným pouze z kozího mléka. Uvnitř skrývá bělavě mléčnou texturu, která prozrává v měkce vláčnou. Osobitá chuť s jemným aroma kozího mléka se prozráváním postupně umocňuje.

Tip na servírování
Král Sýrů Kozí si můžete dopřát jako sýrový dezert na závěr stolování, např. výborně chutná se žlutým melounem a lískovými oříšky. Také si ho ale můžete dopřát jen tak s žitným chlebem posypaným pažitkou. Pokud si chcete Krále Sýrů Kozí opravdu vychutnat, k pití podávejte polosladký sekt rosé.

Zajímavé informace naleznete na internetových stránkách www.kralsyru.cz.