René a Radim spolu prý mají volný kamarádský vztah. To byl argument René, když ji ostatní VyVolení vyčítali, že svého přítele nechá, aby obtěžoval ostatní dívky ve vile a nic mu na to neřekne. Radim totiž sáhl Marcele na prso, když se vrátila ze sprchy. Ta z toho rozhodně nadšená nebyla a rozhodně si to nenechala líbit. Tak padla ve vile první facka. Nejvíce ji na tom pohoršovalo to, že se takhle chová, když má přímo ve vile svoji dívku.

 

René tvrdí, že Radim to dělá jen proto, aby se zviditelnil. Nebere to nijak vážně a rozhodně s tím nic dělat nebude. A jak to okomentoval Radim? Ten se obhajoval tím, že přece v castingu slibovali divákům, že něco uvidí a holky se teď odmítají i vysvléknout. Rozhodl se tedy, že se o podívanou postará sám, což se mu fackou v přímém přenosu rozhodně povedlo. Má to být nějaký strategický tah našeho páru?

 

Radimův nemravný čin ovšem neskončil jen fackou. Ve vile to vyvolalo neuvěřitelnou hádku, kdy děvčata nadávala Radimovi, že je pěkný zvrhlík a že je nechutný, a pánové na oplátku dívkám říkali, že jsou frigidní. Radim po hádce usoudil, že se dívky hádaly proto, že jim bylo líto, že svou přízeň projevil jen Marcele. A tak se rozhodl v noci obtěžovat ještě Verču a Lindu.

 

Ať už se chtěl zviditelnil Radim jakkoliv, jeho chování mu zatím vysloužilo v Zúčtování nejvíce palců. Uvidíme, koho vyzve na souboj a koho diváci vrátí zpět do vily. Pro toho druhého soutěž skončí.

 

Rozdělí diváci vilový pár? Co říkáte na Radimovo chování vůči Marcele a ostatním děvčatům? Byla byste taky tak tolerantní, kdybyste byla na místě René?

Reklama