Velká jarní soutěž běží na plné obrátky a vy se dnes kromě zadání nových úkolů dozvíte také to, na jakou další cenu se můžete těšit.

Denně pro vás chystáme nové zajímavé úkoly, týkající se Velké jarní soutěže, na jejímž konci můžete vyhrát řadu zajímavých cen. Dnes se kromě zadání dalších úkolů dozvíte také to, na jakou další cenu se můžete těšit.

Vy, které jste ještě nesoutěžily, se můžete zapojit do soutěže i dnes. Stačí se zaregistrovat a přečíst a splnit všechny dosavadní úkoly.

  • Pravidla VJS najdete ZDE
  • Všechny úkoly včetně těch dnešních, naleznete ZDE.

vizualll

Ve Velké jarní soutěži Vás čeká každý týden překvapení v podobě nových cen!

Již jsme vám odtajnili výhry:

Lasagnera Zepter

3x Lasagnera Zepter je univerzální zapékací nádoba v hodnotě 1 390 Kč, která je vhodná na pečení i servírování sladkých i slaných jídel (rozměry 39 x 22 cm). Jak samotný název napovídá, je ideální na přípravu lasagní, ale používat ji lze jako běžný pekáček. 
Lasagnera Zepter je vyrobená z ušlechtilé oceli a je velice elegantní. Pro bezpečnou manipulaci je nádoba po stranách opatřena úchytkami.

Balíčky pro krásu nehtů Orly

V Orly se inspirujeme sílou a přirozenou krásou žen. A už přes 37 let vedeme průmysl inovativními nástroji, profesionálními nehtovými produkty a sebedůvěrou milovat svá těla a vyjádřit jejich nejbarevnější touhy. Od nestárnoucího vzhledu, jako je Originální Francouzská manikúra, k moderním nehtovým texturám, Orly má něco, co ženy mají potřebu vytvářet, a to profesionální salonní vzhled manikúry na doma. Naše oddanost kvalitě a stylu nás neustále udržuje v potřebě hledat ty nejlepší ingredience, nejžhavější barvy a nejvíce minutových trendů.

  • Laky Orly jsou známé po celém světě svými krásnými odstíny, vysokou odolností a přírodní bází.
  • Luxusní laky na nehty Orly na přírodní bázi bez toxických látek.
  • JE DOKÁZÁNO, že v kombinaci s péčí Orly vám vydrží lakování až 14 dní. Neobsahují toluen, formaldehyd ani dibutylftalát
  • Orly nabízí více než 27 druhů přírodní nehtové péče.
  • Péče o nehty je velice důležitá pro růst krásných, zdravých a pevných nehtů.
  • Výherní balíček bude obsahovat 2 laky na nehty a jednu péči o nehty v hodnotě 1 020Kč. Balíček může vyhrát 5 z Vás.

A na jakou další výhru se můžete těšit tento týden?

Vůně Karl Lagerfeld 

Získejte balíček s vůní Karl Lagerfeld s Lagerfeld for women za 1090 Kč!

Nejznámější módní návrhář dnešní doby uvádí  dvě nové  ikonické vůně pro muže i ženu. Smyslné a sofistikované vůně vyjadřují  pocit síly, sebevědomí a touhy. Jsou esencí značky  Karl Lagerfeld – rafinovanost, styl, černá a bílá, rockový vzhled. Lahvičky  jsou vyrobeny  z průzračného  masivního skla v kombinaci s lesklým kovem s cvočky jako odkaz na neodmyslitelné kožené rukavice Karla Lagerfelda.

Eau de Parfum  Karl Lagerfeld for women je  zelená květinová vůně. Vzrušující vůně si hraje s kontrasty. Svěží limetka se pojí se sametovou broskví. Tento úvod se rozvine do elektrizujícího srdce z kytice růží, magnolie a frangipani.  Vůně je postavena na moderním přístupu k tradičním parfémům, je zrcadlem módního stylu Karla Lagerfelda, který obklopuje smyslnost pižma, silných černých dřev a ambry. 

Sledujte pravidelně hlavní stránku soutěže 
//zena-in.cz/jaro/ ,
kde se dozvíte, jaké výhry Vám redakce odtajnila!

Reklama