cl.jpg
Foto: Shutterstock

Společnost Lyst Insights pravidelně vyhodnocuje, co z oblasti módy lidé nejčastěji vyhledávají na internetu a na základě toho potom sestavuje žebříček trendů. Letošní léto bude patřit kouskům, které jsou inspirované oceánem. O 51 % se zvýšila četnost vyhledávání výrazů mořská panna, hvězdice a mušle. O 19 % častější bylo také vyhledávání triček s mořskou pannou. Lidé dále hojně hledali mušlové náušnice a náhrdelníky.

Trend se ještě zesílil díky influencerce Emily Ratajkowski, která na svůj Instagram přidala fotografie s oblečením inspirovaným mořskou pannou. Jako první zveřejnila svou dokonalou postavu v barevných plavkách, jejichž košíčky připomínaly mušle. K plavkové podprsence si oblékla oranžovou sukni se sponou s hvězdicí z kolekce Versace.

Druhým modelem byly blankytné šaty s flitry seskupenými do tvarů podmořských hvězdic opět z kolekce Versace. Jejich tvorbu inspirovala bájná Medúsa. Tematický šatník si Emily zabalila na tropický ostrov v Karibiku, kde 7. června oslavila své třicáté narozeniny. 

sp1.jpg
Foto: Briliantový náramek se šňůrkou Simple Love od ALOve (5840 Kč), Náramek na nohu Lascana z Aboutyou (319 Kč), Stříbrné náušnice se zirkony od Apart (780 Kč)

sp2.jpg
Foto: Modré plavy F&F (499 Kč), Bikiny Playa del Amor z Luxusnipradlo (1199 Kč), Bikiny Lascana ze Zalanda (1320 Kč)

sp3.jpgFoto: Kabelka ve tvaru mušle Zara (629 Kč), Bavlněné tričko The Little Mermaid Sinsay (39 Kč), Pletený klobouk s mušlemi Reserved (39 Kč)

Foto: Se souhlasem ALOve, Aboutyou, Zara, Sinsay, Luxusnipradlo, Apart, Reserved

Zdroj: Lyst Insight, Versace, Instagram emrat

Reklama