Co musíte pro výhru udělat?

Od středy 9.5. do pondělí 14.5. buďte se Ženou-in, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení. Můžete vyhrát balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.

Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve třinácti článcích magazínu, které vyšly od 18. 4. 2018, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem).

obrazek.png
Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den. Hrát můžete od středy do pondělí. O víkendovou výhru můžete hrát v sobotu i v neděli – víkend je jako jeden den.

To, ale není vše!

Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

Výhry:

  • Středa: balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.
  • Čtvrtek: balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.
  • Pátek: balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.
  • Sobota a neděle: balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.
  • Pondělí: balíček pro něžné odlíčení z edice Sedmikráska v hodnotě 549 Kč.

Cena za věrnost: Pokud se zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středa, čtvrtek, pátek, sobota + neděle a pondělí) budete ve slosování o Tefal osobní mixér BL1A0D38 On the go smoothie.

A jaká je limitovaná edice Sedmikráska od značky Manufaktura?

5af010a3ba352obrazek.png

Naše pokožka je v dnešní průmyslové době neustále vystavována působení škodlivých látek, které způsobují přecitlivělost pokožky a oslabují její obranyschopnost. Pokožka na obličeji je citlivější než ostatní partie těla a její péči je proto nutné věnovat zvýšenou pozornost. Základem  správné péče o pleť je pravidelné a kvalitní čištění pleti, které zbaví pleť nečistot a ideálně ji připraví pro přijímání účinných látek z hydratačních a regeneračních pleťových přípravků. Dopřejte své pokožce extra jemnou a šetrnou péči s novou odličovací kosmetikou Sedmikráska od české značky Manufaktura bez obsahu barviv, alergenních parfémů, parabenů, alkoholu a ropných produktů.

V balíčku se můžete těšit na tyto produkty:

  • Jemné odličovací mléko s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku
  • Zklidňující pleťová voda s mandlovým olejem a sedmikráskou pro citlivou pokožku
  • Jemná olejová odličovací emulze na oči & obličej pro citlivou pokožku
Reklama