Od středy do neděle soutěžte o parfémovanou vodu Dolce & Gabbana Intense v hodnotě 1 329 Kč a navíc, pokud budete hledat všechny dny, budete ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč.

obrazek.png

Co musíte pro výhru udělat?

Buďte s Žena-in od středy 20. 3. do neděle 24. 3. 2019, hledejte obrázky a těšte se na vyhodnocení! Pravidla jsou jednoduchá:

Celkem ve 13 článcích magazínu, které vyšly od 20. 2. 2019, najdete následující obrázek (viz koláž pod tímto odstavcem). Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně! Soutěžních obrázků je každý den 13. Pokud jich sesbíráte 13, jste ve skupině, ze které vybereme pro každý den jednoho vítěze – ten získá krásnou cenu, která je aktivní ten den.

5c90c328d768cobrazek.png

Hrát můžete od středy do neděle. POZOR! Sobota a neděle (víkend) je tentokrát každý samostatný den. Pokud chcete hrát o epilátor Braun Silk-épil 7, musíte splnit úkoly i oba víkendové dny.

Pokud se tedy zapojíte do hledání obrázků všechny soutěžní dny (středu, čtvrtek, pátek, sobotu a neděli) budete navíc ve slosování o epilátor Braun Silk-épil 7.

Od středy do neděle tedy můžete vyhrát prvotřídní parfémovanou voda Dolce & Gabbana Pour Femme Intense:

  • Středa: EdP Dolce & Gabbana Pour Femme Intense v hodnotě 1 329 Kč
  • Čtvrtek: EdP Dolce & Gabbana Pour Femme Intense v hodnotě 1 329 Kč
  • Pátek: EdP Dolce & Gabbana Pour Femme Intense v hodnotě 1 329Kč
  • Sobota: EdP Dolce & Gabbana Pour Femme Intense v hodnotě 1 329 Kč
  • Neděle: EdP Dolce & Gabbana Pour Femme Intense v hodnotě 1 329 Kč

Zvláštní cena za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže): epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč.

Jaké dárky tedy můžete vyhrát?

Dolce & Gabbana Intense

EdP pro ženy, 25 ml

5c90c35b1a3eeobrazek.png

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense je prvotřídní parfémovaná voda pro ženy, která si vás získá svojí smyslností. Intenzivní nasládlá vůně odrážející kvalitu módní značky, jež se na vás rozplyne díky vhodné kombinaci vonných esencí.

Parfémovaná vůně pro ženy Dolce & Gabbana Pour Femme Intense je vystavěna na mandarince a neroli. Kouzelné spojení, které ve vás probudí eleganci, ženskost a vysokou přitažlivost. To vše s květinovým srdcem tuberózy a pomerančových květů. S vůní Dolce & Gabbana Pour Femme Intense nebude sladký jen závan kolem vás, ale také vaše osobní žití.

Epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry

Pokud toužíte po dlouhotrvajícím oholení trvající až 4 týdny a nebaví vás neustále se starat o nákup žiletek, zaručeně vám pomůže epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry v bílém provedení. Už nebudete muset trávit spousty času v koupelně a před každou návštěvou koupaliště si rychle holit nohy. S novým epilátorem se můžete pyšnit svojí hladkou a sametovou pokožkou po několik týdnů. Malý šikovný pomocník s ergonomickým tvarem padne pohodlně do ruky. Epilace tak bude velmi pohodlná a snadná.


5c90c39fbe7b9obrazek.png
40 pinzet pro dokonalou hladkost

Hlava epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry se může honosit hned několika přednostmi. Technologie Close-Grip se vyznačuje 40-ti pinzetami, které dokáží zvednout chloupky malé jako zrnko písku, a tak zajišťuje dokonalou hladkost vaší pokožky, se kterou se nebudete muset stydět ukázat na veřejnosti. Díky optimálnímu úhlu neuniknou odstranění ani chloupky kratší 0,5 mm. Vysokofrekvenční masáž s pulzujícími vibracemi bude vaši pokožku při epilaci hýčkat. Nebudete o ní ani vědět. Tato masáž se postará o extra jemnou epilaci. Výkyvná hlava, která se může vychýlit vpřed i vzad až o 15 % se přizpůsobí jakémukoliv tvaru vašeho těla a epilace se tak stane maximálně pohodlnou a důkladnou. Žádný chloupek mu neunikne!

K epilátoru něco navíc

Součástí epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry je modrý kartáč na peeling těla, kartáček na obličej, adaptér na 12 V a čisticí kartáček. Všechno potřebné příslušenství pohodlně uložíte do přiložené bílého pytlíku. Epilátor do něj schováte a přibalíte do svého zavazadla.

Epilace pomocí epilátoru je doporučena dermatology. S jedinečnou kombinací funkcí, které zklidňují pokožku, je přístroj doporučován jako šetrná varianta k dlouhodobému odstraňování chloupků.

Reklama