Jaké překvapení čekalo čtenářku Snížek po milostném dobrodružství ve stohu slámy, to se můžete dočíst v této novince, kterou čtenářka zaslala jako příspěvek k tématu: Nástrahy při milování v přírodě.

Nepříjemného překvapení se dočkala čtenářka Snížek po návratu z muchlovaly ve stohu slámy...

VE STOHU SLÁMY

Bylo mi téměř 18 let, mému klukovi o rok víc. Já byla panna a on si mohl za mnou nohy uběhat. Bylo léto a pod žhavými paprsky jsme táli i my. Procházeli jsme se přírodou a on mne vedl ke stohu slámy, že si tam odpočineme. Začal mne hladit a líbat, to se mi líbilo. Dál už chtěl všechno a já ještě ne, až později a ne poprvé takhle za světla. On se tedy snažil a já uhýbala, tak se mu nedařilo, nakonec to vzdal. Doma jsem se šla osprchovat a narazila jsem na něco neobvyklého. K mému údivu jsem měla v pochvě stéblo slámy, bylo složené a já tahala a tahala, měřilo asi metr. Dostalo se mi tam asi díky mým úhybným manévrům a jeho útočným snahám. Chlapec si nedal pokoj, další jeho akce už byla úspěšná, tentokrát při svíčce, ale potom už jsem ho přestala zajímat. I tak dobře, vzal si jinou a opustil ji i s dvěma dětma, zatím co ona byla nemocná, neměl charakter, já jsem ho neodhadla dobře. Tak, milé ženy, pozor na muchlování ve stohu, aby jste si taky nepřinesly domů něco na památku.

SNÍŽEK

Pozn. red.: Textneprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 28. června 2011: Nástrahy při milování v přírodě

Zažila jste někdy nějakou kuriózní situaci, při milování v přírodě? Načapal vás někdo? Objevili se mravenci? Překvapilo vás nějaké zvíře? Dostaly se vám jehličky, písek či osiny na choulostivá místa? Pište mi své zkušenosti s milováním na čerstvém vzduchu. Varujte ostatní čtenářky před nebezpečími, které je při hrátkách v přírodě mohou potkat! Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na uveřejnění a pokud chcete patřit mezi potenciální výherkyně krásného tématického dárku: knihy ORGASMUS od Susane Carin Bakosové (nakladatelství Metafora a PENIS - rádce nejen pro muže od Vladimíra Kubíčka (nakladatelství Grada).

Zasílání příspěvků končí 28. 6. 2011 v 15.30 hodin.

Texty zasílejte na e-mailovou adresu: Redakce@zena-in.cz, do předmětu napište: MILOVANI V PRIRODE.

penis

Reklama