5bc06caa53d15obrazek.png
Sportovní tričko nebo tílko pod sako

Určitě pamatujete doby, kdy sportovní tílko nebo tričko rovnalo se klasický rovný střih v barvě černé, bílé nebo nanejvýš šedé. To už dnes naštěstí neplatí a v obchodech si můžete vybírat z nepřeberného množství barev, vzorů a originálních střihů. Některá trička a tílka jsou dokonce tak důmyslná a trendy, že by byla škoda nosit je jen do tělocvičny nebo na běhání do lesa. Pořiďte si dva tři skutečně krásné kousky a oslňte kolegy v kanceláři nebo přátele na společenské akci! Stačí, když si přes ně oblečete elegantní, jednoduché, jednobarevné sako a doplníte je sukní či kalhotami ve stejném tónu. Hned budete za ženu, která se módy ani vlastního stylu nebojí! „Funkční oblečení má tu výhodu, že za každé situace odvádí pot a vlhkost směrem od těla. Nikdy vám v něm proto nebude chladno ani příliš horko. Tato vlastnost je k nezaplacení při sportu a intenzivním pobytu venku, v případě funkčního trička nebo tílka ji ale jistě oceníte třeba i v parných letních dnech při běhu ze schůzky na schůzku a v zimě naopak v nepříliš dobře vytopené kanceláři,” říká Žaneta Fidrantová, zástupkyně značky Kari Traa.

5bc06c8005640obrazek.pngA kam se vydat na lov originálních kousků? Hledáte-li zatím neokoukaný severský design kombinující zajímavě řešené sportovní kousky s městskou módou pro aktivní ženy, možná vás okouzlí právě norská značka Kari Traa, za níž stojí stejnojmenná akrobatická lyžařka a olympijská vítězka. Kari Traa jako jediná evropská značka navrhuje sportovní a lifestylové oblečení pouze pro ženy a kromě prvotřídní kvality respektuje všechny jejich potřeby a požadavky.

Tepláky, legíny a elegantní top

Tepláky a legíny, jak jste si jistě všimly, už také zdaleka nejsou jen oblečením pro sport či na doma, ale postupně našly své místo v ulicích měst, a dokonce i v kancelářích. Dají se totiž téměř neomezeně kombinovat s elegantními topy, halenkami, šaty, saky či svetry. A věřte, že díky takové nápadité kombinaci zažijete nejen v práci své nejpříjemnější dny, ale budete si užívat i nebývalé pozornosti. A nemusíte nutně vybírat jen jednobarevné, v obchodech na vás čeká pestrá paleta barevných kombinací a vzorů.

Jednobarevné tenisky na schůzku, nákupy i večírek

Lodičky k elegantnímu kostýmku či šatům jsou nenahraditelná klasika, nicméně máte-li před sebou den plný nejen pracovního „běhání” nebo chcete-li prostě stylově oslavit pátek, jsou jednobarevné sportovní tenisky tou správnou volbou. A poděkují vám za ně hlavně vaše nohy a záda. Můžete je vzít ke kalhotám sportovnějšího střihu, džínám a saku nebo právě legínám v kombinaci s elegantním topem. Pořídíte-li si jedny kvalitní a nadčasové, máte vyhráno na několik let a věřte, že v botníku nebudete většinu roku hledat žádné jiné. A nebojte se ani vyšší investice – do kvalitního obutí se rozhodně vyplatí!

Reklama