Hezký den všem přeji.

Ono mi nestačí, že denně sedím od rána do večera u počítače, ale obden mám sen, který mě doprovází u počítače. Povídám si s virtuálními kamarádkami, vařím a peču dobroty, které denně probíráme.

Několikrát se mi stalo, že jsem něco nebyla schopna provést, jakoukoliv novou věc na PC. Zdál se mi sen, kde mi neustále něco říkalo, proč to neuděláš takto, půjde Ti to.
Probudila jsem se, ihned vstala, zapnula PC a zkusila a ono to šlo.

Momentálně se trápím s programem NERO, který je pro mne dosti složitý. Opět na dnešek živý sen, ve kterém jsem se posunula o kousek dopředu.
A tak si tak říkám, ještě týden a budu to umět. Pravda je, že s problémem, který nejsem schopna dokončit, usínám a přemítám, proč mi to nešlo, a tím se mi o všem zřejmě zdá.

Kéž by takto sen pomáhal ve všem, co se nám v životě nedaří.

Zdraví Věrulinka a přeji jenom samé hezké sny.


Dobrý den!
Tak tohle mám taky. Trochu jinak. Já mívám sny strategické. Poslední dobou už moc ne, protože nehraju tolik počítačové hry, ale dřív… No jéje! Hrál jsem hlavně strategie plné armád, a když jsem se dostal do nějaké mise, kde to najednou nešlo ani na třetí pokus, stačilo jít spát. Ve snu jsem se ocitl přímo v centru dění a viděl detaily, kterých jsem si předtím nevšiml. A vyhrál.:)

Napište nám, o čem sníte na adresu redakce@zena-in.cz