První příspěvek k dnešnímu tématu je tady! Čtenářka Simič má hodně snů, a velmi barvitých. Jsou mezi nimi i erotické. V těch ji překvapivě nehlídá manžel, ale tchyně...

Milá Simič, to máte opravdu zajímavé sny. O tchyni se mi ještě nikdy nezdálo. A doufám, že ani nebude. :-) Moc Vám děkuju za milý příspěvek a přeju krásný den!


Krásný den všem.

Sny mám ráda. A mívám je velice často. Většinou jsou hodně barvité, někdy konkrétní, jindy tajemně abstraktní. Sny mívám opravdu velmi různorodé. Zdají se mi i sny, které mnohdy nechápu a netuším, kde k nim moje podvědomí vzalo podnět. Nedávno se mi zdálo, jak jsem opravovala vodovod nebo zpívala na pohřbu. Nechápu. Také mívám sny, ve kterých létám a vznáším se, dokud do mě nenarazí čáp, který se vrací z teplých krajin. Zdávají se mi i strašidelné sny, kdy bloudím v rozlehlých a širokých vlhkých a tmavých chodbách polorozpadlého hradu. Sny mívám často a dokonce si je pamatuji. Patří mezi ně i sny s erotickým nádechem. Nikdy v nich však nehraje hlavní roli můj manžel. Ve svých erotických snech jsem nevěrnice první kategorie. Nikdy nevidím svému milenci do tváře, jen cítím jeho ruce, dotyky, horkou krev a žhavou kůži. Mnohokrát jsem se sama sebe ptala, jestli ze snu také slastně nevzdychám, protože mé erotické sny jsou hodně intenzivní. A krásné. A jen moje. Zvláštní je, že mnohokrát do mých nádherně erotických snů znenadání vstoupí moje tchýně s pletacími jehlicemi v ruce a ptá se, jestli mi má uplést červený nebo vzorovaný svetr. A v tu ránu je po nádherném snu. Můj milenec zmizí v dáli a já vybírám vlnu. Zvláštní je, že se tam neobjeví můj muž, aby mi radovánky překazil, ale vždycky jen tchýně. Asi má za úkol střežit mou počestnost a zabránit nevěře - byť jen ve snu...

Hezký den, Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Erotické sny

  • Máte erotické sny?
  • Jak často?
  • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
  • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
  • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

Reklama