Cestovatelské sny má čtenářka s nickem Karinečka. Co o svých snech píše, si přečtěte v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Krásný den všem. Poměrně často se mi zdávají různé sny, někdy veselé, jindy zase moc ne, hodně si jich po probuzení pamatuji.

Jako dítěti se mi často zdávalo o tom, jak mám křídla, poletuji nad zahradou a mám velkou bžundu z toho, že mě nikdo nechytí. Některé sny bývaly strašidelné a byla jsem ráda, že jsem se z nich probudila. Zejména když se zhoršil manželův zdravotní stav, zdávalo se mi často, že zemřel, někdy venku na ulici, jindy v nemocnici.

Všechny tyto sny ale měly jedno společné. Když jsem ve snu chytila manžela za ruku, vždy se probral. Já se ale pokaždé probudila a do rána jsem nemohla hrůzou spát. Tyto sny jsem už naštěstí dlouho nezažila.

Teď se mi často zdává, že cestuji. Ve snech mám procestovanou celou zeměkouli, byla jsem snad na všech krásných plážích a koupala se v krásně čisté vodě. Přesto, že je to nesmysl, vždycky v tom snu přesně vím, kde zrovna jsem.

Naposledy se mi zdálo, že jsem v Brazílii, koupu se a ve vodě a místo mušlí sbírám vánoční ozdoby. Byly krásné, skleněné a daly se nádherně ve vodě uchopit.

V Portugalsku mě zase honili sršni. Když pak probírám své cestovatelské sny s manželem, tak se dozvím, že je to fajn, že aspoň nemusíme nikam jezdit.

Karinečka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Snová cestovka. To tady ještě nebylo!

Co vy na to? Zdálo se vám někdy, že jste navštívila místo, kde jste nikdy nebyla a přesto ho důvěrně znáte. Takové snové dé ja vu.

Reklama