Když jste totiž na rodičovské „dovolené“ (ona to ve skutečnost žádná dovolená není) tak za ty peníze, co dostanete, si koupíte tak akorát (s prominutím) prd a to ještě hodně malinkej. ppíše hend na úvpd svého příspěvku naše čtenářka s nickem bleblemcy

S mým dvouletým synem prohlížíme akční cenové letáky. Pro něj je to zábava a ukazuje mi co doma máme pokyvuje u toho chytře hlavičkou, ukazuje prstíkem na místo, kde je ona věc uskladněna s komentářem:“tam, tam“ 

Jinak slevy „neslevy“ mě štvou a pokud se chystám koupit něco konkrétního, nejprve sleduji, kolik to skutečně stojí i jinde, a pak se teprve rozhodnu, zda koupit či nekoupit. Ne vše, co je akční sleva, je akční slevou. Vesele tu kvete klamání spotřebitele a bez jakýchkoliv sankcí. Pokud se ovšem někdo nenaštve a nepodá stížnost na Č.O.I.ku, ale takových lidí asi moc nebude a spíš nad tím jen mávnou rukou.

Přestože ve finále zjistí, že jejich převýhodný nákup, byl převýhodný pouze pro prodávajícího. Takové to zbrklé:“podívej táto, to je sleva jako hrom, sice tu věc doma vůbec nepotřebujeme, ale to nevadí hlavně, že je to tááák levný“. To není moje parketa.

Jsem spíš opatrným pozorovatelem slev než slevovým maniakem. A můj nejlepší nákup ve slevě proběhl ještě před vánoci. V místním Tescu došlo k nehodě s Coca Colou a jeden z regálů jim ostříknul gejzír této lepivé tekutiny. Shodou okolností zrovna na tomto regálu seděli mluvící pejsci od Fisher Price. Zlevněni byli na 500,- Kč a ta limonáda lepivka se dala bohudík vyčistit celkem dobře. Můj syn je z pejska ještě teď celý pryč a stal se jeho oblíbencem číslo jedna. Stihnul ho od vánoc zapatlat vším možným, takže se už čistil několikrát a ta limonáda byla snad to nejmenší, co pejska Fishera potkalo.

pes

Takže slevám zdar a těm skutečným zvlášť.  A ten kdo krade, do pekla se hrabe. Takže milí obchodníci, buďte obchodníky a ne zloději, protože pamatujte, že Ježíšek to všechno vidí.........

Zdravím všechny Ženy-in i out

bleblemcy

Milá blebemcy, díky za pěkný příspěvek a přeji spoustu dobrých nákupů za skvělé cen

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu? Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?

Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte? Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu? Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?

Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Za váš příspěvek vám mohu nabídnout tuto atraktivní cenu:

cena

 

Reklama