Také se snažíte čas od času splnit svému partnerovi jeho přání? Některá upečeme oblíbený koláč, jiná se obětujeme a trávíme svůj čas společně u fotbalu. Přítelkyně Standy to však vzala pěkně od podlahy a nechala si propíchnout svůj klitoris. Standa se totiž jednou zmínil, že se mu to líbí, ovšem zapomněl dodat, že pouze na pornoherečkách.

piercingTo je přesně ono, my ženy totiž některé věci bereme až moc vážně. Zářným příkladem je Standova přítelkyně. Ta si myslela, jakou velkou radost mu udělá, když si nechá propíchnout klitoris

U společného sledování porna Standa prohlásil, že se mu to líbí, jak moc sexy a rajcovní to pro něj je. „Vážně by mě nenapadlo, že by sis něco takového nechala udělat. Vždyť jsem jen řekl, že je to hezký. Myslím, že spoustě chlapům se to líbí, ale ne na jejich přítelkyních, ale na holkách z těchto filmů.“ Místo toho, aby Standa byl potěšen, což byl bezpochyby její záměr, byl znechucený, když mu to přítelkyně s velkou slávou předvedla.

„K celému tomu představení její nové náušnice už chyběl snad jen velkolepý ohňostroj a trubači, tak moc byla nadšená. Já už méně, nebo spíše vůbec. To, že se mi to líbí ve filmech pro dospělé, neznamená, že to musím mít doma. Nechci! Chci mít neustále tu něžnou blondýnku a ne rajdu z péčka. Což jsem jí i vysvětlil. To, že bylo doma pořádně dusno, není třeba ani zmiňovat. Měl jsem na talíři, jak moc to bolelo, jak jí to bylo trapné a jak jí kámošky řekly, že je to super. Mé argumenty, že jsem ji o to nežádal, byly marné. Kdyby raději místo toho piercingu udělala dobrou večeři s pořádným flákem masa, to bych byl šťastný.“ Uzavírá vyprávění Standa a dodává: „Pak, že my neposloucháme, jenže vy ženský posloucháte až moc. Bohužel slyšíte jen to, co chcete.“.

Když muž nemá rozum, musí být žena vynalézavá. Když žena není vynalézavá, musí mít muž rozum.
Jan Werich

Čtěte také:

Reklama