S aplikací MY AEG už nemusíte řešit, který program je pro danou náplň nejvhodnější. Jednoduše zvolíte typ prádla, barvu a míru znečištění a aplikace vybere ten nejvhodnější cyklus praní i sušení. Pokyny odešlete jediným dotykem a pračka se podle nich sama nastaví. Po skončení pracího programu dostanete upozornění. Pokud budete dávat prádlo do sušičky, stačí jen potvrdit, že je prádlo připravené k sušení. Aplikace MY AEG si pamatuje zadání k praní a podle stejných kritérií doporučí i vhodný program pro sušení.
5ab23db8e1386obrazek.jpg
 
V aplikaci dále najdete obsáhlý seznam typů skvrn s návodem, jak je co nejlépe odstranit ještě před zahájením pracího cyklu. Vedle těch běžných, jako jsou skvrny od vína, kávy či čokolády, si snadno poradíte i se rzí, šťávou z červené řepy, řasenkou, dětskou výživou, kuličkovým perem a mnoha dalšími. Aplikace nabízí 48 různých programů pro vyprání až 48 různých druhů prádla společně
s (babskými) radami, jak na 40 nejběžnějších skvrn. A to se může kdykoliv hodit.
 
MY AEG je živou platformou, která je neustále aktualizována. Každý její uživatel má tak k dispozici ty nejmodernější a nejnovější informace a postupy. Aplikace je navíc propojená s portálem Web Self Service. To v praxi znamená, že v případě chybového kódu pračky budete automaticky přesměrováni na příslušnou stránku pro řešení problému. Získáte tak rychle doporučení, jak si s danou situací poradit.
 
Prostřednictvím aplikace máte dokonalý přehled o činnosti spotřebiče, zbývajícím času praní nebo sušení a můžete tedy reagovat na aktuální situaci. Pokud se nemůžete postarat o prádlo hned po vyprání, stačí přidat funkci proti pomačkání na konci pracího cyklu. Buben se bude i nadále otáčet a oblečení tak zůstane svěží, měkké a nezmačkané. Na podzim roku 2018 bude možné ovládat spotřebiče i mimo domov.
 
5ab23d737bfd7obrazek.jpgPračka L9FEA69S, kterou lze pomocí aplikace MY AEG ovládat, patří do energetické skupiny A+++-65 %, která výrazně snižuje spotřebu energie spotřebiče. Všechny pračky AEG řady 9000 jsou první na světě disponující vyspělou technologií SoftWater, která čistí a změkčuje vodu ještě dříve, než se dostane do bubnu. Prací prostředky pak pracují efektivněji i při nízkých teplotách a zajišťují účinnost praní odpovídající cyklu s teplotou 60 °C již při 30 °C. Barvy si zachovají svoji sytost a intenzitu i po mnoha praních. A černá se nepromění v šedou.
 
Speciální programy, které zakončují praní dávkou páry, zbaví látky bakterií a alergenů, čímž zajišťují hygienické, ale stále jemné čistění. Technologie ProSteam® rovněž pomocí páry omezuje mačkání látek. Tento program lze současně využít i pro pouhé osvěžení prádla, kdy není potřeba kompletní prací cyklus.
 
5ab23d8ae5f31obrazek.jpgSušička T8DEA68S s předním plněním je ideálním společníkem pračky L9FEA69S. Stejně jako ona náleží do energetické třídy A+++. Technologie AbsoluteCare® nabízí speciální patentované programy přizpůsobené všem materiálům včetně funkčního oblečení, vlny a hedvábí. Precizní senzory technologie SensiDry® monitorují sušení a nevystavují oblečení zbytečně vysokým teplotám. Pohyb bubnu se vždy přizpůsobuje materiálům a zabraňuje tak jejich srážení a změně tvaru.
 
Pokud si v období mezi 5. březnem a 7. květnem 2018 zakoupíte společně výše uvedené, získáte až 3 000 Kč zpět. Stačí navštívit jakoukoli prodejnu DATART a do 14 dnů od data nákupu se zaregistrovat na www.strazciobleceni.cz, kde jsou uvedeny podrobnější informace k této akci.
 
Více na www.aeg.cz, www.strazciobleceni.cz nebo newsroom.doblogoo.cz.