Se stávkou odborů z principu nesouhlasím. Pokud chtějí kecat do politiky, mají se s vládnoucími stranami utkat na politickém poli ve volbách. Nikým nevoleni, vydírají a chystají se nám všem způsobit škody.

Zde co odbory požadují:Proč ČMKOS odmítá tzv. vládní reformy

Právo zaměstnanců na zakládání odborů, nikomu neberu a právo na stávku, také ne. Sympatie k současné vládní garnituře klesají z opatrného nadšení po volbách, k zoufalé nule. Ale NECHCI aby nám nikým nevoleni, vládly odbory. Jejich vydírání, které dle mého překračuje rámec stávky, považuji za nechutné, odporné a hnusné.

My všichni jsme povinní dodržovat zákony této země a v případě, že se dovíme o chystaném páchání trestného činu, jsme povinni ho nahlásit, popřípadě mu zabránit. Odboroví předáci s pácháním přestupků počítají a dokonce s tím sympatizují.

Podle dnešního vydání MF Dnes odborářští bossové říkají, že pokud policie ve čtvrtek zasáhne proti blokádám silnic, že nechtějí nepokoje.  Dlouho jsem přemýšlel, jak to odborářští bossové myslí.

Dle mého říkají, nechte nás páchat prohřešky proti zákonu, jinak se nedivte, že budeme dělat bordel, zapalovat auta, výlohy apod.

Odborářští bossové se tváří, že s tím nemají nic společného. Že jen ví, že jejich sympatizanti, ne oni, se chystají na blokády, že ne oni, ale jejich sympatizanti by mohli vytloukat okna a zapalovat auta.

Já tvrdím, že podobné věci dělá lůza, ne normální lidé. My normální lidé neničíme cizí majetek, ani se na to nechystáme. my nechceme způsobit svými blokádami třeba smrt někoho, kdekterému se včas nedostane sanitka.

My máme volby, ve kterých si volíme politické strany, ne odbory. A pokud jsme si zvolili špatně, nemůžeme na pomoc volat odbory, ale zvolit nové politiky, kteří dají do pořádku to, co ti před nimi zvorali.

Můžeme podepisovat petice, můžeme zakládat vlastní politické strany, můžeme demonstrovat dle zákona. Ale nesmíme si brát jako rukojmí cizí majetek a životy.

 

Reklama