O nás Češích je všeobecně známo, že jsme národem chatařů a chalupářů. Ačkoli zde netrávíme tolik času jako ve svých domovech, chceme mít i tady vybudované kvalitní a oku lahodící zázemí, které bude splňovat veškeré požadavky našeho standardu. Pokud si chcete své víkendové sídlo opravdu vyšperkovat, vsaďte na obklady a dlažbu značky Jika.

dlazba jika kuchyn

Jika obklad Sicily Multicilor

Závan středomoří

Stylová série Sicily je inspirovaná dekorativními dlažbami, které jsou k vidění ve středomořských oblastech. Originální design v sobě snoubí prvky elegance, šarmu a atmosféry dob minulých. Díky obkladům a dlažbám Sicily si i na chatě v tuzemsku do sytosti vychutnáte pravou přímořskou atmosféru.  K dostání jsou ve dvou barevných variantách, které lze skvěle kombinovat se sériemi Melbourne a Whites. Obklady jsou v rozměru 31 x 61 cm, rozměr dlažby je 45 x 45 cm.

dlazba jika koupelna

Jika dlažba Sicily Beige, série Cubito

Poznejte kouzlo dřeva

Série Aspen vás okouzlí svým rustikálním vzhledem s atraktivním dekorem dřeva, který skvěle ozdobí nejen interiéry, ale i venkovní prostory jako například terasy. Texturu přírodního dřeva doplňuje trojrozměrná mozaika, která dodává celé sérii tvář a skvěle zapadne do prostředí vaší chaty či chalupy. Každý kus je originál díky technologii digitálního tisku. Na přesný rozměr zabroušené hrany minimalizují spáry mezi jednotlivými kusy, což sprchovy kout jikausnadní údržbu a ponechá Vám více času pro odpočinek. Dlažba je dostupná ve formátu 24,6 x 101R cm a na výběr jsou hned čtyři barevné varianty.

Dokonalé souznění s přírodou

Dlažby série Reno v čistě přírodním vzhledu neopracovaných prken vnesou do vašeho víkendového obydlí tu pravou relaxační atmosféru. Světlé odstíny dřeva nejen prosvítí interiér, ale působí i opravdu uklidňujícím dojmem. Protiskluzový povrch pak zaručuje bezpečný pohyb bez rizika uklouznutí. Dlaždice jsou ve dvou barevných variantách v rozměrech 16 x 101R cm a 24,6 x 101R cm.

Vysoce funkční a univerzálníjika dlazba umyvadlo

Charakteristickým rysem série Fly je funkčnost a univerzálnost, ale rozhodně ji nechybí ani krása. Kolekce se inspirovala vzorem cementové stěrky, ten byl předělán do matnějších atraktivních verzí. Dá se libovolně kombinovat s dřevěnými vzory dlažby Reno. Obklady s rafinovanými dekoračními prvky tří různých typů jsou dostupné ve čtyřech barvách: blanco, graphit, vison a beige. Vybírat tak můžete od klidných tónů až po duhově kovový design s dekoracemi od jemné krajky po zlatě kropenaté mozaiky. Obklady jsou v rozměru 25 x 70 cm.

Obklady a dlažbu si můžete prohlédnout v Prague Gallery: I. P. Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice), 120 00 Praha 2. Podrobnější informace naleznete na www.jika.cz.

Reklama