Příval podzimní atmosféry

Podzim je vskutku inspirujícím obdobím. Proto v katalogu nechybí více než 300 úžasných vůní. Mezi nejoblíbenější patří Ostružiny s cedrovým listím, díky kterým se v mžiku ocitnete uprostřed podzimního lesa, dále Zlatá bříza, Purpurová slunečnice nebo Ohnivá levandule. A protože je tento katalog celý o vás, nezapomeňte si vytvořit vlastní vůni Signature, která bude odrazem vás i vaší momentální nálady.
5be2ee5622fe5obrazek.jpg

Oživte váš interiér

PartyLite sází na jednoduchost a zároveň luxus. V nejrozsáhlejším sortimentu vonných svíček a pokojových vůní na světě najdete i jedinečné interiérové doplňky. Podzimní dekorace jsou laděné do jantarových odstínů a oranžových tónů. Na výběr máte klasické i moderní kolekce. Pohrajte si s dekoracemi a vneste do vašeho domova barvy a vůně pravého podzimu!
5be2ee8adeef0obrazek.jpg

Vdechněte podmanivou atmosféru

Svícny jantarové světlo, vířivé listí či mihotající se stromy nebo podstavce na skleněný soudeček Třpytivé listí vám pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru. A když je řeč o dekoracích, seznamte se s kolekcí Třpytivá borovice. Jednoduchý, a přesto do detailu propracovaný design dodá šmrnc každému interiéru. Jakmile se setmí, lampion či svícen Třpytivá borovice díky hře stínů, barev a vůní ochromí vaše smysly a ponoří vás do naprostého pohodlí.
5be2efbfed40bobrazek.jpg

Zaposlouchejte se

Kdo by za dlouhých zimních večerů nemiloval zvuk praskajícího dřeva v krbu? Zapalte si jednu z úžasných svíček kolekce Nature’s Light, které mají dřevěné knoty, a užijte si hřejivou a romantickou atmosféru. Nechybí samozřejmě ani dřevo evokující design a nádherné dřevité vůně jako Santalová kůra, Majestátní cedr či Jantarová jabloň.5be2eebcd4ed3obrazek.jpg

Jsou Vánoce…

Ani se nenadějeme a podzimní listí vystřídají sněhové vločky. Připravte se na tento krásný a tajemný čas trávený s rodinou slavnostními vůněmi a zářivými dekoracemi! Barvy červená, zelená a punkově růžová se promítají vánoční kolekcí doplňků i vůní. A na jaké vůně se můžete těšit? Ledové jahody, Karamelový kabernet, Zasněžená máta nebo Vánoční hvězda a pižmo vás doslova okouzlí.
5be2ef2bef83eobrazek.jpg

Ve třpytu záře svíček

Dekorace, která nenechá nikoho projít bez povšimnutí je Mystický záblesk. Tisíce barevných mozaikových dlaždic odráží kouzelnou atmosféru. Doplňte ji vůní Koktejl Bellini s kombinací čerstvého jablka, kandovaného ovoce, svěží máty a melounové zmrzliny a přineste si kouzlo Vánoce až k vám domů.
5be2eefaacd4dobrazek.jpg

Nákupy v pohodlí domova

Hledáte dárky a nechce se vám vyrážet do víru velkoměsta? Pozvěte své přátele k sobě domů a náš Poradce se postará o vše ostatní.  Díky Find Your Signature Párty zažijete spoustu zábavy a zároveň si odpočinete v příjemném prostředí vašeho domova.

Více informací naleznete na našich webových stránkách PARTYLITE.CZ