Zvykla jste si sledovat v televizi své oblíbené pořady v určitý den a hodinu? Od ledna nového roku bude téměř všechno jinak. Televize Nova se totiž rozhodla přijít nejen s novými pořady, ale také se změnou vysílacích časů.


Herci improvizují i ordinují

V pondělí po Televizních novinách zůstává stále aktuální německý seriál Kobra. Po jeho skončení je do hlavního vysílacího času nově zařazen magazín Víkend. Pořad bude opět plný zajímavostí a setkáte se v něm s moderátory Televizních novin.

 

Oblíbila jste si český seriál Ordinace v růžové zahradě, ve kterém se můžete setkávat mimo jiné s Danielou Šinkorovou, Lindou Rybovou či Davidem Prachařem? Nemusíte se bát, nepřijdete o něj ani v příštím roce. Bude mu patřit úterní večer. Po skončení seriálu se již můžete těšit na nový zábavní pořad Zvoňte dvakrát. Základem tohoto pořadu, který má v zahraničí velkou úspěšnost, je improvizace. Moderátor Antonín Procházka bude ostříleným českým hercům zadávat v průběhu hry pokyny, které může kdykoli upravit či zcela změnit.


Středa patří od příštího roku českým filmům a Nové Cestománii. Už ve čtvrtek se můžete těšit na další díl Ordinace v růžové zahradě a potom již na český krimi seriál Případ pro zvláštní skupinu.

V pátek možná budete mít zcela jiné plány, ale pokud večer zůstanete u televizních obrazovek, nabídne Vám TV Nova zahraniční film. Chcete-li mít stále aktuální informace ze společnosti, nenechte si hned poté ujít Prásk!. Jeho vysílání je od nového roku přesunuto na dřívější hodinu. V sobotu se můžete těšit na "velké" pořady, jakými jsou například Zlatá mříž, Neřeš, nepřepínej či Go-Go šou s Adélou a Daliborem.

 

Svatba v přímém přenosu

 

Příběhy podle diváckých nápadů pod názvem To nevymyslíš bude moderovat Miroslav Vladyka vždy v neděli od 20 hodin. Po jejich skončení se můžete těšit na nové zábavné pořady.

 

Veronika Žilková s dcerou Agátou Hanychovou uvedou na televizní obrazovky publicistický pořad Svatby paní Veroniky. Chcete-li se dozvědět cokoli o svatbách, nenechte si jej ujít. Navíc každý měsíc bude nabídnuta jednomu páru možnost, aby přímo ve studiu před televizními kamerami vstoupil do svazku manželského.  

 

Máte-li ráda cizí země, těšte se na Yvettu Blanarovičovou a známé celebrity v pořadu VIP na cestách, které Vás obohatí o příhody z cest. Pokud jste si mysleli, že TV Nova už vysílala všechny možné druhy pořadů, tak právě Clever s moderátory Milanem Šteindlerem a Terezou Kostkovou pro Vás bude překvapením. Půjde totiž o vědecko-populární zábavní pořad, ve kterém se bude debatovat o fyzikálních i jiných principech.

 

Týdenní televizní nabídka TV Nova je u konce a je jen na Vás, zda se v tom příštím k některému z pořadů vrátíte. Zaujal Vás některý? Co večer sledujete v televizi nejraději?   

Reklama