Editorka včerejšího dne Markéta Kubisková, neboli Nioneta, měla včera takovou hravou náladu. A vymyslela pro vás opravdu orginální soutěž.

Vaším úkolem bylo uhodnout pohádku, na kterou myslí.... K tomu, abyste se dopátrali správné odpovědi, jste musely ale vyvinout jisté úsilí. Přesně v půl druhé najít Nionetu pod některým článkem ze včerejšího vydání a tam jí klást otázky. Takové, které by vám napověděly, na jakouže pohádku to teda myslí.

Bylo to napínavé. Snad pod všemi články se objevovaly zoufalé výkřiky: "Nionetóó, jsi tadyýýý?" Ale nakonec se vám podařilo ji nalézt. Trpělivě čekala pod včerejší první novinkou ZDE  a tam se pak rozpoutala zajímavá debata, složená z otázek a odpovědí.

Správná odpověď nakonec zněla: Tři oříšky pro Popelku.

Soutěže se zúčastnilo několik set čtenářek a čtenářů a většina z nich odpověděla správně. Vyhrát ale mohla jenom jedna. A tou se tentokrát stává... Bridgetj . Srdečně gratulujeme a zasíláme balíček plný překvapení.

A vy ostatní nesmutněte.... však příšte se štěstí může zase usmát třeba právě na vás. Soutěží je a bude zde na Žena-in.cz opravdu hodně...

Krásný středeční den vám přeje

Reklama