Mám rád vůni svý kůže… tak tuhle písničku si může zpívat čtenářka Májík. Stala se vítězkou včerejší soutěže, která proběhla pod článkem Portrét Věry Chytilové.

 

Májík tedy vyhrává sprchový gel Johnson´s PH 5,5. Gratulujeme!

 

Ty z vás, na které se štěstí v podobě výhry v soutěži neusmálo, ale nevěšte hlavu. Soutěží zde na Žena-in.cz je stále dost a dost a uvidíte, že i vy budete mít jednou kousek toho „pokakanýho“ štěstíčka.

Kromě denní soutěže, která bude vyhlášena během dopoledne, můžete pokoušet štěstěnu již nyní. Pokud napíšete smysluplnou reakci pod článek Tiramisu – italský zázrak a Život s cukrovkou, máte opět šanci získat pěknou výhru. Hned v pondělí se dozvíte, zda jste byla vylosována. Všem držíme palce.

 

Závěrem ještě připomínám dnešní téma, které je tak trošku předčasně prázdninové. Posílejte mi své příběhy, ve kterých hraje hlavní roli prázdninová, či dovolenková láska. Zamilovaly jste se až po uši a za pár týdnů byl konec? Anebo jste se svou láskou došli svorně až k oltáři? Já jsem měla možnost prožít si před několika týdny velmi svérázný dovolenkový románek. Pokud vás to zajímá, přečtěte si článek Prý ho mají sametového. :o))) I pod ním probíhá soutěž a vylosovaný příspěvek bude odměněn dárkem.

Pište, pište, pište. Nejzajímavější příspěvek bude rovněž odměněn.

 

Koukám, že s dárky se nám při pátku trošku roztrhl pytel :o)) . Alespoň má víc z vás příležitost konečně něco vyhrát.

 

Na všechny vaše příspěvky se těší dnešní editorka

 

 

Reklama