Druhá svatba čtenářky Maryene měla zůstat veřejnosti navždy skryta, ale nostalgie učinila své. Prohlédněte si, jak to čtenářce na svatbě slušelo. Vdávala se takřka na den před pěti lety...

Téma dne: Svatební fotka.

Čtenářka Maryene se vdávala podruhé již se třemi dospělými dětmi...


Dobrý den, milé ženy,

nejdříve jsem neměla v úmyslu nikdy nikam posílat svoje fotografie, ale snad z nostalgie, že právě včera jsme slavili s manželem naše pětileté výročí, jsem se rozhodla tento odvážný krok učinit a odhalit veřejně svoji tvář. Byla to moje druhá svatba a nebyla jsem už na ní žádné děvčátko, ale žena se třemi dospělými dětmi (dvě z nich se mi z fotky podařilo úspěšně odříznout, aby mi nevynadaly), co má za sebou padesátku. Přesto to byla svatba vydařená a velmi hezká, netradiční v tom, že se uskutečnila v netradičním svatebním měsíci květnu. Ale je to měsíc, který mám z celého období nejraději, a navíc „lásky čas“. Tak doufám, že nám ta láska vydrží a budeme se mít vždy rádi. A jak jsem ji prožila? Bylo to moc nádherné a neopakovatelné a přesně v poledne jsme si řekli své ANO. V tento den jsem ovšem byla i smutná, protože mě bolelo, že u toho nejsou moji rodiče, které by určitě potěšilo, že jsem opět šťastná. Téhle chvíle se, bohužel, nedožili. Jejich místo zastoupili moji tři synové, kteří mi připravili jako překvapení moji oblíbenou hudbu, která nám zazněla ve svatební síni. Skladba Simona & Garfunkela „Bridge over Troubled Water“ přesně vystihla atmosféru a při zpěvu Věry Špinarové „Jednoho dne se vrátíš“ nezůstalo jediné oko suché. Přesto svatba byla veselá a rádi na ni vzpomínáme.

svatba

Čtenářka Maryene

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama