Herec a moderátor Marek Vašut (48) se pořádně naštval. Když si nedávno přečetl v jenom bulvárním listu, že má zvrhlé sexuální praktiky a armády mladých milenek, rozhodl se, že si to nenechá líbit.

„Jsem zvyklý, že se o mně píše kdeco. Ale všechno má své meze a hranice. Ten nactiutrhačný článek je už předmětem soudního řízení. Mám jen jednu čest a ty pomluvy prostě žaluji,“ svěřil se herec s image drsného chlapíka.

Že by mohl být otcem dítěte modelky Lucie Kuchtíkové, jak se také spekulovalo, vyvrátila nakonec sama modelka.

Marek Vašut zaujal v poslední době opět i ve filmech. Například v Románu pro ženy nebo v Bestiáři. Letos natočil tři filmové a televizní role, ve kterých hraje - jak sám říká - sám sebe.

„Jsou to opravdu tři zvláštní role. Kdybych byl hodně neskromný, tak bych řekl, že se stávám téměř žijící legendou, protože ve třech filmech jsem teď hrál Marka Vašuta. Ve filmu Vy nám taky šéfe, dále v jednom dílu televizního seriálu Comeback a pak v jedné epizodě slovenského televizního seriálu Panelák. Protože je mi osmačtyřicet, tak mě to docela těší. Ale já se teď nejraději věnuji moderování společenských akcí,“ přiznává Vašut.

Naposledy například uváděl v hotelu Paříž křest a dražbu kalendáře Krása stáří, kterou chce Nadace Taťány Kuchařové pomoci seniorům.

Na podzim depresemi netrpí

Marek Vašut veřejně přiznává, že ho sužují čas od času deprese, že se ocitl i v situaci, kdy chtěl se životem skoncovat. Ale když přijdou mlhy, plískanice a pak zima, cítí se dobře a všechny příznaky choroby, kterou trpí, jsou ty tam.

„Podzim miluji, cítím se teď naprosto skvěle, natáčím dva detektivní televizní seriály Expozitura a První oddělení. V nich už nehraji detektiva, ale už spíše padoucha. A moc se těším na zimu, protože jsem náruživý lyžař. Věřím, že letos bude hodně sněhu,“ doufá herec.

Reklama