V posteli
Zapomeňte na ranní shon a jednou za čas si dopřejte dokonalou snídani v posteli. Představte si to. Voňavé povlečení, čerstvý croissant, šťavnaté jahody a sklenka dobře vychlazeného Bohemia Sektu. Řekněte, nevstávalo by se vám takto samo? Aby vám ale taková snídaně chutnala, musí vám ji někdo připravit. Pošlete proto svému partnerovi fotku, na které budou zmíněné ingredience, a připište k ní: Co takhle snídaně v posteli?
5ab0f273555d4obrazek.png

Ve vířivce
Ano, je to klasika. Ale dokonalá! Neexistuje snad lepší uvolnění než hodinka strávená v horké bublající vaně. Relaxaci spojenou s romantikou miluje každý, tak si ji jednou za čas dopřejte. Zasloužíte si to. Do ruky uchopte sklenku a užijte si bublinky na druhou.5ab0f2e7ab1c0obrazek.png


Na dovolené
I na dovolenou sekt neodmyslitelně patří. A je jedno, zda ji trávíte na ledovci, nebo v Karibiku. Ať už chladíte láhev bublinek v hromadě sněhu, nebo v kyblíku u plážového lehátka, s každou nalitou skleničkou vám dojde, že si vychutnáváte svůj zasloužený odpočinek. Představte si to. Že chutná skvěle?
5ab0f1680fe50obrazek.png

Ve společnosti
Róby, obleky, rozparky, hluboké dekolty a jemný zvuk cinkajících skleniček. To jsou společenské události, které se bez noblesy neobejdou. Stejně jako pravá femme fatale, která ke své dokonalosti potřebuje právě stopku mezi prsty a letmý otisk rtěnky na sklence plné bublinek.

5ab0f1e0c871eobrazek.png

Uložit

Uložit

Reklama