Zažijte i v parném létě skutečně cool pocit! S letním líčením od RIMMEL London.

Hlavní oporou letního líčení je make-up Cool Matte. Zaručuje totiž neuvěřitelně matný efekt, který trvá až po celých 16 hodin – prostě tak dlouho, jak potřebujete, od rána do večera. Lehké pěnové složení ihned splyne s pokožkou a dodá jí trvale hladký a bezchybný vzhled.

Jemně opáleného nádechu pleti docílíte použitím pudru Natural Bronzer. Naneste ho na tváře, případně na ramena a dekolt. Pokud máte větší nos, nebo jiné problémové partie, můžete pudr použít také na tvarování obličeje. V tom případě se nezapomeňte řídit základním pravidlem, že světlá barva vystupuje a tmavá ustupuje.

Oči otevřte skutečně dokořán – žádná z letních akcí vám nesmí uniknout. Použijte tužku na oči Extreme Definition Two Tone (č. 005). Jejím tmavším koncem nakreslete silnější linku na horní víčko, světlým koncem vymalujte linku těsně pod spodními řasami.

Poté naneste DUO oční stíny Colour Rush (č. 650, odstín Embrace) v modré a zlaté kombinaci. Modrou barvu aplikujte na celé horní víčko, zlatou pod obočí pro prozáření a rozjasnění pohledu. Jestliže máte raději tmavší a výraznější odstíny, jednotlivé barvy navlhčete. Tím docílíte jejich sytější varianty.

Na maximum oči otevřete pomocí řasenky Magnif'eyes, která řasy nadzvedne a prodlouží. V letních měsících se skvěle hodí její voděodolná varianta, jež vás nezradí ani u vody.

V létě musíte být připravena i na nečekané události. K tomu vám pomůže neslíbatelná rtěnka Infinite Colour 2v1 (č. 30, odstín Here to Stay). Je otěruodolná, nerozmazává se, nevysušuje rty a nevybledne ani po několika hodinách! Navíc z druhé strany rtěnky je průzračný lesk, s jehož pomocí dosáhnete výraznější barvy. A pokud jdete k vodě, můžete použít lesk samotný.

Celé líčení dovršte úpravou nehtů. Laky Wear Maxx vydrží díky unikátnímu složení s obsahem Lycra a Micro-Minerals až 10 dní. Jsou totiž odolné proti blednutí barvy, nárazům a odlupování konečků. Pro prázdninové měsíce zvolte jemné odstíny např. Oyster Pink (č. 286).

Zachovejte si chladnou hlavu. Prožijte vášnivé léto bez starostí!

LETNÍ LÍČENÍ 2007 OD RIMMEL LONDON (Orientační MO ceny):

Make-up Cool Matte Mousse Foundation   179 Kč / 219 Sk

Pudr Natural Bronzer   109 Kč / 149 Sk

Oboustranná tužka na oči Two Tone Extreme Definition 129 Kč / 155 Sk
č005

Duo oční stíny   149 Kč / 179 Sk
č.640 odstín Embrace
 
Voděodolná řasenka  Magnif'eyes   175 Kč / 215 Sk
 
Rtěnka Infinite Colour 2v1   199 Kč / 249 Sk
č.020 – růžová

Lak na nehty  Wear Maxx   89 Kč / 119 Sk
č.286