Zaměřeno na kvalitu

Nabídka povlečení je široká, ale najít dobrého prodejce s kvalitním zbožím, to už dá trochu práci. Levné povlečení z no-name obchodů a velkých řetězců většinou nezaručí kvalitu nabízeného zboží. U domácích výrobců máte zaručen původ prvotřídního materiálu. Jedním z prodejců kvalitního povlečení je obchod MKLuzkoviny.cz, kde naleznete velký výběr materiálů a dezénů.

5b681ab7465abimage.png

Bavlněné povlečení je jedním z nejoblíbenějších v českých domácnostech. Bavlna je hladká, jemná tkanina, která je příjemná na dotek a dobře saje vlhkost. Její předností je snadná údržba a vysoká životnost. S nákupem kvalitního povlečení ze 100% bavlny neuděláte nikdy chybu.

Povlečení, které se nemačká a nemusí se žehlit, to je krepové povlečení. Krep se vyrábí ze 100% bavlny, má hrubší strukturu, ale je vzdušný, lehký a dobře odvádí teplo. Barvy, které se používají jsou kvalitní a zároveň zjemňují povrch látky. Volba materiálu je pouze subjektivní záležitost. Fakt je ten, že krepové povlečení je stálicí v českých ložnicích.

5b681acec5f1aimage.png

Novinka na scéně lůžkovin

Moderní technologie ovlivnily i ložní povlečení. Novinkou je potisk 3D na povlečení. Když se chcete téměř reálně ocitnout na rozkvetlé louce nebo ve vesmíru, 3D povlečení vám tuto iluzi dokonale zprostředkuje. Speciální tisk umožní vizuální trojrozměrné vnímání obrazu na povlečení. Fototisk se provádí na různé druhy materiálů. Jedním z nejoblíbenějších je 3D tisk na polyester, protože tento materiál vám zaručí, že barvy na povlečení budou stejné po mnoha praní, jako když jste si povlečení pořídili. Povlečení s tímto tiskem je stálobarevné a nemusí se žehlit. Údržba je jednoduchá, doporučuje se praní naruby při teplotě 40°C.

5b681aec3b0b6image.png

Nyní je jen na vás, jak projevíte svou fantazii a kreativitu, která změní vaši ložnici. Barevným hitem pro rok 2018 je fialová. Vyberte si ze široké nabídky předního českého dodavatele MKLuzkoviny.cz sortiment do vaší ložnice i celé domácnosti.

Reklama