Měsíc procházející znamením Štíra působí na naše močové cesty, konečník a pohlavní a vyměšovací orgány. Vše, co ve dvou až třech dnech Štíra uděláte pro své močové cesty, pohlavní a vyměšovací orgány a konečník, působí dvojnásob intenzivněji, vyjma operací v této oblasti.

 

Počasí Štíra je plné vody. Mokrá zem nikdy úplně nevyschne, častěji se v těchto dnech objevují srážky.

 

Tělo

 

Ve dnech Štíra nejsnáze přijdete k zánětu močových cest. Pokud jimi trpíte, vyzkoušejte sedací koupel z heřmánku, měsíčku či tymiánu a dopřejte si sklenici šťávy ze švestek, máte-li problémy s vylučováním.

Ve Štíru můžete navštívit zubaře, nechat si odstranit bradavice a dopřát si postní den. Nestříhejte si ani nemyjte vlasy, mohly by povážlivě zřídnout.

Jste-li těhotné, velmi se v těchto dnech šetřete, dost často dochází k potratům.

 

Dům

 

Doma si zalijte květiny, vyčistěte boty a stěhujte se. Nepouštějte se do uskladňování čehokoliv, ani úklid domu vám příliš nepůjde od ruky, rostliny určené k sušení nebudou dobře vysychat, chleba by nemusel nakynout, a to vše jen díky práci jednoho Štíra. Jediné, čemu by se mohlo dařit, je praní. Skvrny a špína dobře z textilií pouští.

 

Zahrada

 

Když už si nemůžete zajít ani ke kadeřnici, ani si doma uklidit, vyražte na zahradu. Samozřejmě za předpokladu, že na ní nestojí sněhulák. Bude se vám dařit při prořezávání ovocných napadených stromů, při přípravě záhonů, při setí i sázení listové zeleniny, při sekání trávníku, i hubení hladových a vše ničících hlemýžďů by vám v těchto dnech mělo jít snáze.

 

Že máte zahradu bílou a prádlo vyprané? Pak se věnujte rozhodně svému partnerovi, protože ve dnech Štíra pocítíte mrazivé vzrušení při nepatrném záchvěvu erotiky. Dny jsou plné erotického napětí a vášně. Avšak vášeň se projeví i jinde než v ložnici. Vášnivé bývají také hádky. A že v těchto dnech je můžete očekávat!

 

V práci se bude dařit lidem, kteří mají co do činění s reklamou.

 

Nejbližší dny Štíra nás čekají 27. a 28. 12.

 

 

 

 

Reklama