Milá redakce a čtenářky,
 
milování, o kterém vám chci napsat, bylo sice až tak čtvrté po tom prvním, ale pro mě bylo první báječné. Dodnes mi cuká pusa, když si na něj vzpomenu...
 
Šli jsme s mým milým na procházku zakončenou prohlídkou jeskyní.
Najednou jsme přímo u cesty zmerčili vysoký posed - a samozřejmě hned na něj. Vevnitř nebylo skoro k hnutí, jen uzounká lavička šíře jednoho prkna. Jak to tak bývá, sami v těsném prostoru... popadly nás vášně. Při svlékání jsme se drobet otloukli o stěny posedu, ale konečně nazí jsme začali hledat nějakou realizovatelnou polohu. Přítel si sedl obkročmo na to prkno, já na něj... A najednou slyšíme jásot a výskot. Koukneme z okýnka a vidíme, jak se k nám blíží skautský (či jiný podobný) oddíl!!! První, co nás napadlo, že jsme úplně nahatí, skautíci pár metrů od nás a určitě je napadne prozkoumat náš posed! Přítel zareagoval pohotově: hodil na sebe tričko, vyklonil se z okýnka a skautíkům zamával. Děti pochopily, že posed už nějaký otrava obsadil a mašírovaly dál. Bylo legrační dívat se na ně z okýnka a od pasu dolů být úplně nahatí a rozvášnění ;-) Jakmile jsme viděli oddílu záda, hned jsme pokračovali v započatém díle.
 
Bylo to opravdu nádherné, dodnes mám v mozku vypálený výhled okýnkem na obrovskou kopu hnoje, ze kterého se kouřilo. Takový to byl intenzivní zážitek :-)
 
Za příspěvek děkujeme Channah
Reklama