Vlasy plné objemu jsou symbolem ženské krásy a smyslnosti. Svůj sen o nádherně bohatém účesu si nyní můžete splnit, i když máte velmi jemné, slabé a unavené vlasy. Klíčem k řešení je nová řada Schauma Pro větší objem s Push-Up efektem. Novinka s kolagenovým komplexem a Push-Up efektem dodá vlasům až o 100 % více objemu. V portfoliu této řady najdete šampon, balzám a lotion pro větší objem.

taft

Podle výzkumů touží po větším objemu 42 % žen a dokonce 46 % žen považuje své vlasy za jemné či dokonce velmi jemné.[1] V souladu s tímto trendem vytvořili odborníci od Schwarzkopf inovativní recepturu s kolagenovým komplexem, která zajistí maximální a dlouhotrvající objem, zatímco pečující složky nové dodají vlasům lesk a poddajnost bez jakéhokoli zatížení.

Schauma šampon Pro větší objem

Šampon s kolagenovým komplexem a nulovým obsahem silikonu nadzvedává vlasy už u pokožky hlavy, posiluje jejich strukturu a konečkům dodává pružnost. Zároveň vyživuje a uhlazuje strukturu vlasů a činí je pružnějšími. Optimálního výsledku docílíte použitím šamponu a Push-Up lotion Pro větší objem.

Schauma balzám Pro větší objem

Lehoučký a šetrný balzám ošetří po umytí i jemné a slabé vlasy, aniž by je zatěžoval. Díky němu se budou vlasy až třikrát lépe rozčesávat. Intenzivní pečující vitamín vlasy posílí a dodá jim lesk - výsledkem jsou vlasy pružné a lesklé. Pokud tento lehoučký a výživný balzám bez obsahu silikonu použijete v kombinaci s přípravkem Push-Up lotion, dodáte svým vlasům až 100 % objemu navíc. Stačí jen lehce vetřít do mokrých vlasů, nechat balzám krátce působit, a pak důkladně opláchnout.

Push-Up lotion Pro větší objem

Inovativní lotion s posilujícím Push-Up efektem dokáže i z jemných vlasů bez života vykouzlit překrásný a o 100 % objemnější účes. Receptura obsahuje kolagenový komplex, který posiluje strukturu vlasů a dodává vlasům sílu a pružnost. Lotion se po umytí vetře do ručníkem vysušených vlasů a neoplachuje se. Účinky tohoto produktu optimálně doplňují šampon a balzám Schauma Pro větší objem s Push-Up efektem.

Nová produktová řada Schauma Pro větší objem s Push-Up efektem

  • Schauma šampon Pro větší objem, 250 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Schauma šampon Pro větší objem, 400 ml – DMOC 79,90 Kč
  • Schauma balzám Pro větší objem, 250 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Schauma Push-Up lotion Pro větší objem, 150 ml – DMOC 79,90 Kč

 

Reklama