Čtenářka Kaylie zjistila, že má rakovinu. O tom, že ji čeká nemoc, se dověděla na našem magazínu, a dodnes ji z toho mrazí.

Jo horoskopy? Tak o těch fakt nevím co si myslet.
Nikdy jsem na ně nevěřila,  leda snad astrologům a tam jsem nikdy nešla. Ráda je čtu a z legrace. Navíc jsem se narodila 23.8., takže jednou jsem Panna, jindy Lev, tak si vyberu vždy ten lepší a mám vystaráno.
A beru je ze srandy, ač někdy něco vyjde, aby taky ne, z každého se na mne něco hodí...

Tak dlouho jsem se jim smála, až jsem na to dojela! Kde? Právě na Vašich stránkách! Jednou předpovídaly kartářky zdarma od 12 -16 hodin na dotazy. Tak jsem se rozhodla, že to zkusím. Mezitím jsem něco drápala na zahrádce, tu jsem zjistila že je 13.30, motyčka letěla jak šíp a já taky. K počítači. Honem jsem zadala dotaz, zda v dohledné době najdu práci - jsem momentálně nezaměstnaná, hořela zvědavostí a dostalo se mi odpovědi...

„Na práci ani nemyslete, myslete spíš na invalidní důchod, to běhání po vyšetřeních Vám ale nezávidím.“ Konec. Tečka!

Zuřila jsem celý večer,  nic mi není,  nemarodím a tohle? Jo, je to zadarmo, plácla - mladá holčina, co ji  napadlo. Ani jsem s z toho nevyspala, nadávala jsem ještě ráno.
Ale ouvej. Do tří dnů mi nastaly zdravotní problémy...14 dní jsem to nějak přecházela, pak nebylo vyhnutí a k lékař a hned šupem do nemocnice. Tam jsem prodělala menší zákrok. Vše bylo dobré. Trochu mne to tedy zaskočilo, pravda a myslela jsem, že tím to končí.

Než jsem se dostala na kontrolu k lékaři, přišel z  nemocnice dopis, ať se tam ihned dostavím !!!
Nevěděla jsem co se děje, volala svému lékaři, ten byl udiven taky a řekl ať přijdu. Zavolal tam, pokyvoval hlavou a mně oznámil, že mám histologický nález - zhoubný nádor, ale podchycený včas, ovšem hned na operaci.
Ještě cestou k němu jsem manželovi tvrdila, že je to nějaká jejich válka lékařů - Jihlava po těch výpovědích byla taková nějaká všelijaká...a  kdyby něco, nikdo mne pod kudlu nedostane.
Dostal. A nemusel mne ani moc přesvědčovat. Chvilku mluvil a bryskně jsem se rozhodla sama. Ano, půjdu na operaci.

A tak po mnoha lítáních po různých vyšetřeních, prosezených dnech v čekárnách lékařů, jsem na svůj svátek podstoupila operaci.
Nyní se cítím dobře, čekají mne ještě nějaká vyšetření a dál ukáže čas.
Ani nemám chuť to zkoušet zas u kartářky a pořád trvám na tom, že na podzim půjdu do práce, teď ještě nejde.

No a teď mi řekněte, co si o té kartářce, jejích pár laxních větách, co se splnily, ač jsem nezastonala, mám myslet??? Běhá mi mráz po zádech. Ani mne nikdy neviděla, nezná, je daleko...

Kaylie

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji Vám Kaylie za příspěvek. Ani vy jste mne nepřesvědčila. A víte proč? I kdybych přistoupil na to, že hvězdy nám mohou ukázat, jaký bude náš další osud, vy jste nesplnila ani základní požadavek na to, aby předpověď mohla být učiněna. Pokud nevíte, jakého jste znamení, tedy předpokládám, že jste neposílala svůj čas narození, tak vám nemohla žádná věštkyně nic tak konkrétního určit. Takže buď je to náhoda, nebo mne bulíkujete. :) Věřím, že se neurazíte, že jsem upřímný a píši, co si myslím, ale po přečtení vašeho textu mne nic jiného nenapadlo.

A pokud můžu radit, věřte, že se uzdravíte, a uzdravíte se. Věř a víra tvá tě uzdraví funguje. To říkají i lékaři!

Dnes je tématem dne váš vztah k horoskopům.

  • Věříte v horoskopy?
  • Splnila se vám nějaká předpověď?
  • Narazila jste na šarlatána?
  • Máte nějakou historku s věštbou, nebo horoskopem?

 

Napište nám to do redakčního mailu když se mi Váš příspěvek zalíbí, dostanete šišku uheráku!

redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž:

13. Jedna z teorií o těchto tvorech říká, že je staří Řekové nazvali hledaným výrazem, protože si spletli lebku trpasličích malých slonů s lidskou. Ta sloní lebka byla 2x větší než lidská a měla charakteristiku, která vedla staré Řeky k zajímavé teorii o zvláštním uspořádání smyslových orgánů na hlavě těch tvorů. Jak se v řecké mytologii oni tvorové nazývají?

A kdo napíše správnou odpověď pod diskusi, dostane zákaz diskusí na týden …

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE