Milé čtenářky, včera byla vyhlášena soutěž Úvaha o magazínu Žena-in.cz a vy jste nelenily! Zaslaly jste nám opravdu oceán příspěvků a my děkujeme!

 

Ty opravdu zdařilé jsme zařadili nejen do dnešního vydání, ale vycházet budou i během dne ;o)

A kdože se stal vítězem a vyhrál báječný kufřík plný kosmetiky???
...... jméno si ještě chvíli necháme pro sebe ....... ;o)

 

Soňa:

Asi se to stalo už každému z nás.
Ráno vstanete - počasí úděsné, děti jak utržené ze řetězu, vlasy nedrží tak, jak mají, čas kvapem běží a už teď víte, že do práce doběhnete na poslední chvíli s jazykem na vestě.

A v práci - ještě horší: vedoucí se vyspal špatně a náladu si vybije .. na kom jiném než na vás. Úkoly se na stole jen kupí. Abyste vše stihly do konce pracovní doby, nezbývá nic jiného, než oběd zhltnout v rychlosti mezi jednotlivými schůzkami s tím, že vaše žaludeční vředy se brzy ozvou.
A jakoby toho nebylo málo - doma děti křičí, že mají hlad, že dostaly poznámku kvůli vám, protože jste jim nepřipravila pomůcky na pracovní výuku, i když vám to minulý týden říkaly. A manžel v klidu sedí u televize a se zájmem sleduje opět VELMI důležitý zápas. Hlavně ať to ti hoši vyhrají!

A kdy se objeví světlá chvilka? Přeci až děti zalehnou do postele, manžel usne s lahví piva v ruce u zapnuté televize a vy se konečně v klidu usadíte k počítači a naladíte www.zena-in.cz. Tam si v klidu pokecáte se stejně unavenými ženami a zjistíte, že na tom přeci jen nejste tak zle, jsou i horší domácnosti a šéfové...
A ráno může začít na novo!

Hezký den a buďte pořád tak dobří!

 


Mary:
Žena-in je vážně můj oblíbený magazín. Zraje jako víno a je stále zajímavější. Kdysi jsem ji potajmu navštěvovala jen ze zaměstnání, protože jsme doma neměli internetové připojení. Vždy to pro mě znamenalo trochu nervů, aby mě nikdo neviděl. Žluté stránky totiž hezky září a vůbec se nepodobají tomu, co tvoří moji pracovní náplň. Touha  zúčastnit se soutěží a alespoň si přečíst pár nadpisů byla ovšem silnější.
Když jsme si konečně pořídili internet domů, stala se ze mě vzorná pracovnice a ledabylá manželka a matka. Ženu-in jsem si totiž schovávala až na večer a nechtěla jsem, aby mě rodina obtěžovala při zajímavé činnosti.
Pak to ale přišlo znovu. Zajímavé informace a soutěže na Ženě-in i přes den. Takže mi to opět nedá a občas musím nakouknout i v pracovní době, abych náhodou o něco nepřišla. Práce jde chvilku stranou, já se stydím a píšu. Ženo-in, ty mi tedy dáváš! Ale protože se mi moc líbíš a kufřík kosmetiky by se mi také líbil, tak píši a doufám, že nepřijde šéf. Měj se krásně a ať se Tobě i nám čtenářkám daří! 

Renáta:

Vážení stvořitelé ŽENY-IN,

Už ani nevím kdy a kde jsem poprvé klikla na Váš odkaz, ale jistě vím jednu věc, že tímto okamžikem jsem pochopila, že na TO nejsem sama. Tím TO myslím běžné problémy a radosti, se kterými se normální žena denně setkává, ať už jsou to starosti s dětmi, s manželem (to hlavně) nebo obligátně s tchyní.

Díky Vám jsem pochopila, že když chci častější sex, musím pro to udělat něco já a ne manžel, kterému současný stav vyhovuje. Tak jsem se na váš popud vyholila. Dole. A úplně. Pomohlo to, sice vím, že jen na čas, ale vy určitě přijdete s další radou (fantazie nikdy nebyla mojí silnou stránkou).

Miluji soutěže, takže v tomto směru mi přinášíte potěšení vlastně neustále, sice jsem zatím nic nevyhrála, ale mě baví  SOUTĚŽIT, už jen to vzrušení z představy výhry.

Je hrozně fajn číst názory ostatních žen a zjišťovat, že v podstatě jsme všechny skoro stejné. Když není čas jít na kávu s kamarádkou a probrat problém s ní, udělám si kávu a proberu problém s jinou ženou, se ŽENOU-IN.

Sekce poradny jsem využila již několikrát, prožíváme v rodině nyní složitější období, u šestileté dcery se objevily neurologické problémy, nikdy jsem netušila, jak moc to rodinu zatíží. Nejhorší pro matku je, když nemůže svému dítěti pomoci. Ale o tom teď nechci mluvit. Zatím o tom nechci mluvit vůbec s nikým, tak promiňte.

Tak zatím ahoj a těším se na zítřejší shledání.

 

Sirka:
"Co je vlastně Žena-in? Myslím si, že to je prostředek, jak si zpříjemnit den. Na stránkách Žena-in si vždycky najdu něco k pobavení, úsměvu, zamyšlení i námětu.

Myslím si, že Žena-in je vlastně každá z nás žen. Vždyť každá z nás je nenapodobitelná a nezaměnitelná osobnost. Každá máme unikátní názory, tvář, barvu vlasů, barvu očí, postavu... Každá z nás je prostě jedinečná, každá žijeme svůj vlastní život.

Všechny jsme Ženy-in. Některým z nás ovšem může chybět pár vědomostí, pár zkušeností a tak podobně. A od toho máme stránky Žena-in. Podebatíme, pokritizujeme, poradíme, pomůžeme si navzájem. A o tom to je a mělo by být."

Maky.pegie:
Zamyslet se nad tímto internetovým časopisem? Proč ne... Dlouho jsem se na internetu snažila najít něco, něco, co by mě na první pohled zaujalo. Nahlédla jsem na různé stránky, ale opouštěla jsem je celkem zklamaná.

Potřebovala jsem takovou adresu, abych si na ní mohla přečíst úplně o všem, co mě zajímá, a nehrabat se z jedné adresy na druhou, navíc bez zaujetí. Po chvilce ale přišla příjemná změna!

Na serveru jsem si dala vyhledávat internetové časopisy a narazila jsem právě na Vaši adresu. Jaké to bylo krásné překvapení, když jsem najednou měla před očima všechny ty titulky a různé odkazy!

 

Najednou jsem pomalu nevěděla, kde začít. Podívat se jako první na nějakou kosmetiku, poslat si nějakou pohlednici, dělat si testy, číst zajímavé příběhy nebo se zapojit do soutěží či hubnutí? No jako první zvítězilo překvapivě hubnutí a už sem hledala diety, zapisovala jsem si svoji váhu a počítala hodnotu BMI a všechno...

Myslím si, že ostatní ženy, které na tuto stránku poprvé zamířily, také určitě neodolaly a nejprve se vydaly na průzkum právě hubnutí. Navíc je super, že kdykoli člověk potřebuje, a momentálně nemá koho se zeptat, je tady poradna, ve které se dozví všechno, co si představuje, a může to probrat v debatě i s jinými navštěvovatelkami tohoto super magazínu.

 

Velice ráda také soutěžím, i když jsem v podstatě ještě nikdy nic nevyhrála. Ale u Vás jsem už s úspěchem získala alespoň slevový kupon na kosmetiku Maybelline. A když jsem našla soutěž s našima chlupatýma miláčkama, hned jsem zapojila toho svého s nadějí, že třeba někoho okouzlí, tak jako mě před třemi lety, když jsem ho uviděla poprvé.

 

Mám k Vám jen jednu malinkou připomínku, moc bych si ještě přála, aby se na vašich stránkách objevovaly i trendy v módě, vždyť to je téma, které zajímá snad každou ženu, která chce být krásná... Kdyby tady to téma bylo, asi bych tu nakonec strávila celý den, ale možná sem jen špatně hledala a někde tady je, jen jsem ho nenašla...

 

Přeju Vám moc úspěchů!

                             

 

Vendula:

Dobrý den,
hezčí téma na úvahu jsem opravdu nikdy neviděla, a proto nemohu odolat, napsat Vám své dojmy na Váš magazín. Samozřejmě neopomíjím ani čistě materialistický chtíč po kosmetickém kufříku :-).
Ale pravda je, že Vaše stránky mám ve složce ,,oblíbené" již šest let a lepší internetové stránky pro ženy jsem do dnešní doby neobjevila. Mám totiž pocit, že články, které čtu každý den, jsou někdy i z mého života a při diskuzích pod nimy, čtu názory, které mi jsou většinou také velmi blízké. Necítím se tu trapně, že nejsem dokonalá, nemám toho nejlepšího partnera ani ten nejdražší kostým či kosmetiku. A co mám opravdu nejraději, jsou povídky Herty. Škoda, že nemám její talent na psaní, to by tato ,,úvaha" zněla úplně jinak :-).
Takže i když tentokrát nebudu mezi šťastnými výherkyněmi, stejně Vás nepřestanu navštěvovat a číst. Protože s Vámi jsem i já IN:-)

 

Essence
Když jsem poprvé zabrousila na žena-in, byla jsem nadšená, příjemně překvapená a po prvních pokusech plná dojmů. Moje nadšení vcelku rychle opadlo. Někdy mě i celé dny neosloví žádný článek tématem, jindy je téma suprové, ale bohužel úplně nevyužité. Celkově je webová stránka zbytečně složitá, načítá se i přes rychlé připojení dost pomalu, orientace na ní je problematická, grafika nevalná.

Ale chodíme sem přeci kvůli obsahu, možnosti podělit se s ostatními o své názory, emoce či najít si zde nové přátele nebo známé. Během dlouhých měsíců jsem se dostala do stadia čtení jen opravdu zajímavých článků, mám okruh milých dušiček a občas si zasoutěžím. Tento způsob komunikace s okolím je mi blízký pro mé pracovní i soukromé vytížení i proto, že se nejedná jen a jen o konzumní produkt mnou užívaný v předepsaných dávkách.

Kristína
Milá redakcia!
Surfovať na internete mám možnosť približne rok a pol. Počas tej doby som už fakt vyhľadala veľa  webstránok, rôzne tematiky, aj stránky všelijakých štátov. Žena-in patrí medzi 10 najlepších, ktoré otváram ako prvé.

Ja som Maďarka žijúca na Slovensku, ale musím povedať, že vaša stránka sa mi veľmi páči a aj mi pomáha. Čím? Dokonalovať sa v češtine! Je to fakt super, že cítim sa tu dobre, zabávam sa a pritom sa ešte aj učím ďalší, štvrtý jazyk! Častokrát sa mi stáva, že sedím tu a čítam vás hodiny. Neviem, čím to bude.  Asi tým, že ste fakt zaujímavá a všestranná stránka. Človek tu nájde toľko užitočných informácii a dobrého čítanie!  Zúčastním sa na súťažiach - doteraz sa mi nepodarilo vyhrať, snáď niekedy v budúcnosti -  čítam recepty, diskusie, atď.
Myslím si, že najväčšou pochvalou redakcie je to, ak čitatelia sedia pri počítačoch tak dlho, že si nevšimnú, ako ten čas letí! A u mňa je to takto.

Na záver asi toľko, že prajem Vám všetkým v redakcii všetko len to najlepšie, veľa zdravia, šťastia v osobom a v pracovnom živote, a lásku!
A ostatným čitateľom a čitateľkám prajem to isté, plus aby sme ženu-in mohli čítať ešte veľmi veľa rokov!...

P.S. Viem si predstaviť seba ako dôchodkyňu, ako sedím pred počítačom, čítam ženu-in a poviem manželovi PO ČESKY: Počkej ešte, zlatíček, už jenom poslední článek a už jdu! Já vím, že to už  řikám pol hodinu, ale vydrž, jo? Díky! (prepáčte, ak to nebolo pravopisne správne)


Děkujeme všem a další úvahy vás čekají během dne!  Včetně zveřejnění jména vítěze!                                         

Reklama