urbca: 
Každé ráno, při zapnutí počítače se těším, až ve svých oblíbených složkách kliknu na žena in - internetový magazín... a při ranní kávě si přečtu co nového. Je to už taková moje droga.

Před časem, když jsem tento magazín objevila, jsem pouze soutěžila (sice nikdy nevyhrála, ale ta naděje!). Dnes čtu nejen všechny články, ale zavítám i do rubrik od receptů a vaření až po poradnu, kterou také občas využiji.

Magazín se mi stal součástí každého všedního dne. Jen nevím, jak přežiji svůj dubnový měsíční pobyt v lázních, kde přístup k internetu bude už podstatně složitější.
Přeji celé redakci, ale i nám čtenářům a dopisovatelům hodně zdaru v další práci a každodení úsměv na tváři.

grice:
Krásné odpoledne,
přemýšlím co si představit pod pojmem úvaha o ženě-in?  Možná co si o těchto stránkách myslím? 
 
No v každém případě mě žena-in každý den potěší novými články, skvělými soutěžemi a když hledám radu vím kam pro ní jít ... 
 
Když jsem četla jak žena-in vznikala a co její zakladatelka všechno zvládla, potom kloubouk dolů, já bych její odvahu a energii neměla. Sama mám děti a vím kolik je kolem nich práce a zvládnout k tomu ještě rozjíždět podnikání, to je spousta pro mě nepředstavitelné práce navíc. Ale dokázala to a my všichni spokojené návštěvnice těchto stránek jí za to musíme poděkovat. Je to naše každodenní potěšení a rozptýlení od neustálého kolotoče doma i v práci.
 
Přeji ženě-in ať vzkvétá a daří se jí!
 
 
Pavlína:
Vždy když se připojím na tento portál, jako bych dostala hned lepší náladu, možná je to tím, že je tak barevný, anebo si myslím, že bych mohla něco vyhrát.
Ale moje připojení netrvá tak dlouho jak možná ostatních - připojuji se z práce, takže jenom chviličku mám možnost se takto kochat.
Kdybych se měla zamyslet co bych na portálu změnila, snad by mě ani nic nenapadlo, prostě nevím, nevidím nikde žádnou chybu - snad jednu malinkatou - a to že za připojení a hlasování v soutěžích se nesbírají žádné bodíky, je mi to trošku líto, protože kdyby se sbírali alespoň bodíky měl by člověk šanci, že aspoň za bodíky bude mít krásný dáreček.Co na to redakce? Nevím, ale nechám se překvapit.
Jinak je žena-in.cz super stránka, jen tak dál.
Reklama