Dnešním článkem navazujeme na uspořádanou soutěž o 150korunové poukázky speciálně připravené k testování libovolných snídaňových kombinací u McDonald’s. Vaše příspěvky nás velmi potěšily a potvrdily, že pestrá snídaně je pro vás důležitá a že máte chuť zkoušet stále nové věci. S pozitivním ohlasem se setkaly různé toustíky, McMuffiny a McWrapy, ale také čerstvá káva z McCafé. A protože nás baví, když se bavíte vy, ptáme se: Měli byste chuť otestovat příště třeba nové zmrzliny McFlurry Cornetto?

cornetto

Vyzkoušely jste snídaně u McDonald’s. Jak jste byly spokojené?

Dobrý den, především chci poděkovat za poslané šeky na občerstvení v Mc Donalds. Moc mě tato výhra potěšila, a protože do „Mekáče“ chodím ráda, při první příležitosti, kdy jsme s manželem vyrazili na výlet a nákupy do našeho krajského města jsme poukázky využili. Koupili jsme si snídaňové menu, já míchaná vajíčka se šunkou, slaný mufin a džus, manžel si vybral Vepřový mcWrap  s vajíčkem. Oběma nám velmi chutnalo a jako sladkou tečku jsme si dali jablečnou taštičku. Takto posilněni jsme vyrazili dál za svými nákupy.
S pozdravem, vaše stálá čtenářka Elis19

mc2

Dobrý den, McDonald’s máme rádi celá rodina. Nejraději navštěvujeme ty restaurace, kde je i McCafé, protože káva i servis je vynikající. Těžko vybrat to, co mi nechutná, protože jídla jsou chutná. Úplně nejraději mám klasické burgery Big Mac, Cheeseburger, Cheeseburger Fresh. Chválím také označení bezlepkových výrobků přímo na rubové straně papírové podložky, která se vkládá do každého tácku. Za mě uděluji restauraci McDonald’s jedničku.
S pozdravem, Věra Studeničová

Krásný den, předen vám moc děkuji za úžasnou výhru kuponů do Mc Donalds. Z výhry jsem měla velkou radost já, ale hlavně má dcera. Vzala jsem ji na snídani na Den dětí. Než jsem objednala, malá si hrála venku a řádila na klouzačce. Je to skvělé, když si mají děti kde hrát a rodiče se mohou v klidu najíst. Prostředí v Mekáčích je pro rodiny s dětmi super. Malá si dala k snídani toustík se šunkou a sýrem a moc jí chutnal. Prý je lepší než doma z toustovače. Já si v klidu vychutnala McMuffin s vajíčkem a slaninou, který byl dokonalý. Rozmanitost snídaní i další nabídky je super. Já McDonalds doporučuji.
Vaše čtenářka Jana

mc1

Dobrý den, děkuji za super výhru. Do McDonald’s chodíme rádi všichni, prostě celá rodina. Bohužel snídani tam moc nestíháme, ale ostatní jídlo známe dokonale. Nechodíme tam každý den, ale dost často. Starší dcera má ráda McWrap, střídá grilovaný a Crispy. Přiznám se, že v lásce ho mám i já. Je lehký, šťavnatý, ale zasytí a nemám po McWrapu pocit, že mám v břiše kamení. Je to super lehký oběd nebo večeře. Mladší dcera má jasného favorita v podobě McNuggets. Dříve jsem jí kupovala dětské menu, ale nemá ráda hranolky, tudíž vítězí 6 nugetek a kečup. Manžel většinou střídá sendviče, naposledy měl McChicken a moc si pochutnal. A musím pochválit kávu, tu mají u McDonald’s bezkonkurenční.
Soutěžící Hanka

Dobrý den, reaguji na vyhranou poukázku do McDonald’s. Uplatnila jsem ji o víkendu, přes týden nemám čas. Byla jsem mile překvapena velkým výběrem. A dokonce to i dobře chutnalo. Příště určitě zas vyzkouším u nich něco nového.
Hezký den, Pešlová

Moc děkuji za výhru, potěšila nejen mne, ale i mé dítko. Do McDonaldu chodíme pokud si chceme dopřát něco příjemného a chvilku nikam nespěchat, anebo naopak, pokud někam jedeme, tak se dost často u McDrive zastavíme. Vždy jsme spokojeni, kvalita jídla je perfektní, obsluha milá a rychlá a jídlo je vždy čerstvé. Já dávám palec nahoru. Kdyby bylo i více restaurací, které mají takto kvalitní pokrmy.
Pavla

Krásný den, reaguji na výhru poukázek u McDonalds, mám z nich velkou radost. Bohužel mám již druhý měsíc nohu v sádře (jsem po operaci), tak jsem upoutaná na lůžko. Nemohla jsem zatím poukázku uplatnit, ale do McDonald chodím za normálních okolností ráda. Jsem studentka, tak mi vyhovují akce, které dělají. Dá se tam dobře i levně najíst. Mám ráda pestrou nabídku, kterou tam najdu, mé oblíbené je MCWrap a McChicken. Na snídani jsem tam ještě nikdy nebyla, ale jak budu moc, tak to určitě napravím. Děkuji za poukázku, mám z ní velkou radost.
Věrča

mc4

Do McDonald’s nechodíme příliš často doma, o to více v zahraničí – tam je to pro nás vždy sázka na jistotu. Přece jen víme, co si dát. Sortiment bývá přibližně stejný v celé Evropě. Na snídani jsme tam ale nikdy nebyli, takže jsem uvítala tuto možnost využít. Docela nás překvapila pestrá nabídka snídaňového menu, vlastně jsme měli trochu problém si vybrat.

Co jsme vyzkoušeli?

Milujeme wrap i normálně a vajíčka také, takže volba na začátek byla jasná: vajíčkový snack wrap. Krom toho jsme vyzkoušeli i bagetu se šunkou a sýrem menu, kde už byl v ceně i nápoj – bylo možné si vybrat dokonce ze čtyř možností - espresso, káva, čaj, horká čokoláda. Opravdu chutné. A nebylo možné odolat také bramborové placičce. Docela by nás lákal i Kuřecí McMuffin – ale až někdy příště… Žaludek má člověk jen jeden...
Zdraví Baa

mc6

Pozn. red.: Texty čtenářek nebyly redakčně upraveny.

 

Reklama