Ruce jsou vizitkou každého z nás. Jsou nedílnou součástí našeho vzhledu, jednou z prvních věcí, kterých si na nás lidé všimnou. Podáním ruky se zdravíme s přáteli, gesty vyjadřujeme naše pocity a nálady, dotýkáme se svých blízkých.  Nejen proto si ruce zaslouží naši pozornost a péči. Nezapomínáte na ně?

 

Uvědomujete si, že na vašich rukou se podepisuje nejen věk, ale zejména vaše každodenní práce, váš životní styl a současné znečištěné životní prostředí?  Potřebují tedy vedle  spolehlivé ochrany také kompletní a intenzivní péči. Tu  dodá vašim rukám nová řada krémů na ruce Indulona Hand care. Jelikož ruce potřebují jinou péči ve dne, kdy „pracují“, a jinou v noci, kdy „odpočívají“,  přináší tato nová řada jednak krém denní Indulona Hand care day, a jednak noční Indulona Hand care night.

 

Indulona Hand care day je intenzivní hydratační krém s unikátními tekutými krystaly a přirozenými hydratačními látkami, především přirozeným zvlhčujícím faktorem urea, který má také bakteriostatické, baktericidní a fungistatické vlastnosti. Pomáhá pokožce vyrovnávat se během dne se ztrátou vody. Navrací jí přirozenou vlhkost, zlepšuje její pružnost a pevnost, vypíná ji a rozjasňuje. Zanechává vaše ruce hebké a vláčné a uchovává jejich zdravý a mladistvý vzhled.

 

Indulona Hand care night je regenerační, výživný a zklidňující krém s vitaminem E, AHA kyselinami a dexpantenolem. Je ideální pro péči o pokožku rukou během noci. Má výrazné antioxidační a protizánětlivé účinky, stimuluje tvorbu kolagenových vláken, celkově pokožku zklidňuje a umožňuje jí dostatečně regenerovat a relaxovat. Efektivně bojuje proti předčasnému stárnutí, vyhlazuje jemné vrásky a zanechává ruce sametově jemné.

Dopřejte svým rukám ideální komplexní ošetření a vyzkoušejte novou řadu krémů Indulona Hand care. 

 

Více informací najdete na http://www.indulona.cz