5b28ce0bbc94dimage.png
Suchá a citlivá pleť

Pocity pálení, svědění, napjatosti či šupinatění má za následek suchá a přecitlivělá pleť. Pociťujeme značný diskomfort, a tak je důležité používat hydratační masky, které budou vhodné i pro citlivou pleť. Pleťová maska Botanical Effects™ je určena právě pro suchou pleť.

Botanical Effects™ Pleťová maska (540 Kč) 

Tato maska je určená pro suchou pleť, jemně odstraňuje nečistoty a regeneruje pokožku díky příznivým účinkům rostlinných výtažků.

Příznivé účinky:

  • Šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, a tím zlepšuje strukturu pleti.
  • Lze snadno smýt vodou.
  • Obnovuje hydrataci.
  • Propůjčuje pleti hedvábný vzhled a přináší pocit svěžesti a regenerace.
  • Obsahuje speciální rostlinný komplex bohatý na antioxidanty.
  • Vhodná pro citlivou pleť.
  • Neobsahuje syntetická barviva ani přidanou parfemaci.

Aknózní pleť

5b28cf3d080a7image.pngŽe jsou pupínky záležitostí puberty? Tak na tenhle mýtus rychle zapomeňte. Aknózní pleť trápí i dospělé lidi. Následkem může být nadměrný stres, špatná životospráva, špatná péče o pleť či znečištěné ovzduší. Důležité je však používat vhodnou kosmetiku pro pleť náchylnou k nečistotám.

Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím (650 Kč)

Tato maska s trojitým účinkem hloubkově čistí pleť, okamžitě snižuje nežádoucí lesk a obsahuje efektivní komplex rostlinných výtažků, které vám pomáhají pročistit si cestu ke krásné pleti. Maska je složena z aktivního uhlí, které je tak silné, že na sebe dokáže navázat nečistoty ucpávající póry až dvojnásobné hmotnosti. Můžete ho považovat za silný magnet odstraňující nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Minerální jílové složky, kaolin a bentonit navíc zvyšují absorpční schopnost masky. Zamilujete si, jak maska vsákne přebytečnou mastnotu a zanechá vaši pleť hladkou a matnou. Pokud trpíte na problematickou pleť, možná vás trápí tmavé skvrny a přetrvávající nerovnoměrné zabarvení pleti. Tato víceúčelová maska byla navržena tak, aby vám pomohla i s tímto! Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím obsahuje výtažky ze zimolezu a fazole, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají sjednocovat tón pleti.5b28cef25a2e1image.png

Zralá pleť

Pleť s přibývajícím věkem ztrácí elasticitu a zářivý vzhled. Vyzkoušejte textilní biocelulózovou masku pro zářivější a mladší pleť.

TimeWise Repair™ Liftingová biocelulózová maska (4ks;1 990 Kč)

Po pouhých dvou týdnech bude vaše pleť vypnutá, zpevněná, zářivější a mladší.

Výhody:

Za čtyři týdny se sníží výskyt jemných linek a vrásek. Zanechává pokožku viditelně jasnější po jediném použití. Je klinicky prokázáno, že hydratuje pokožku po dobu 24 hodin.

Skvělá pro použití před významnou akcí nebo jedinečným večerem.

Více informací naleznete ZDE. 

Reklama