Dlouhé, delší, nejdelší – velkolepě tvarované a natočené řasy s řasenkou nové generace od ASTOR, která má jedinečnou moc prodlužovat a tvarovat. Nová řasenka LYCRA® Extend – první řasenka s technologií Lycra® pro viditelné prodloužení a nadzdvihnutí řas až o 60 %!

 

 

Řasenka ASTOR LYCRA® Extend dokáže nádherně prodloužit a úžasně natočit i ty nejproblematičtější a nejkratší řasy. Disponuje úplně prvním složením s vysoce přilnavou technologií Lycra®, která udržuje natočení a tvar řas po dobu až 14 hodin.

 

Jedinečné složení díky pružnosti a odolnosti vlákna Lycra® řasy pokryje, obalí a dokonale prodlouží. Řasy nejsou příliš těžké, jsou nádherně hladké a oddělené, bez hrudkování, opadávání a otisků.

 

Tuto inovativní Lycra® technologii jsme zkombinovali s patentovaným zahnutým, řasy tvarujícím kartáčkem, který je speciálně přizpůsobený tvaru oka. Výsledek vám „vyrazí“ dech. Řasy jsou neuvěřitelně dlouhé a výrazné; s dokonalým zahnutým tvarem a perfektně oddělené.

 

Vábivá elegance řas je přenesená i na její charakteristické, specifické nové balení stříbrno šedé barvy s nápisem burgundské barvy. Uzávěr má ergonomický tvar pro lepší a pohodlnější uchopení a nanášení. 

Řasenka je navíc dermatologicky a ophtalmologicky testovaná. Obsahuje vitamin E a panthenol. Je vhodná pro nositelky kontaktních čoček a pro citlivé oči.

 

 

 

 

Vaše oblíbené křivky? Přece vaše řasy…

 

Orientační maloobchodní cena je 189 Kč / 229 Sk.

 

Lycra® is a registered trademark of INVISTA and is used under licence to COTY.