5b3239a8e548eobrazek.pngRůžeŽena milující nádhernou růži je sebevědomá a zná svou cenu. Její nevýhodou je, že má srdce na dlani, není se tedy čemu divit, že bývá často zraněná.

5b323a2dca1e6obrazek.pngTulipán – Ty, co mají rády tulipány, jsou neoblomné a stojí si vždy za svými názory. Vše, co řeknou myslí vážně. Nesnáší neupřímnost.

5b323a81d2eedobrazek.pngLilie – Milovnice nádherně voňavých květů jsou ve skrytu duše velké romantičky. V životě je pro ně nejdůležitější láska. Jsou rády rozmazlovány a hýčkány. Často jsou i velmi naivní.

5b323afebec08obrazek.pngSlunečnice – Stejně jako nádherné květiny, i jejich příznivkyně je plná optimismu a životního elánu. Srší vtipem a nerady se nudí. Potřebují mít neustále nějaké vzrušení. Jsou spontánní a nerady věci plánují.

5b323c4b36ba0obrazek.pngOrchidej – Je to vaše neoblíbenější květina? Pak jste dáma s velkým D. Máte ráda ve věcech jasno. Umíte být rozhodná a věříte si. Nechybí vám zdravé sebevědomí. Máte dobrý čich na lidi.

5b323c3be5460obrazek.pngKala – Elegantní květina o vás vypovídá, že jste jako ona žena na úrovni. Jste šarmantní a okouzlující. Muži vám často podlehnou. Nerada se hádáte a raději s grácií odejdete, než abyste se dostala do sporu.

5b323a954d51cobrazek.pngKarafiát – Pokud je vaším favoritem karafiát, pak jste věrnou kamarádkou. Pro své okolí byste se rozkrájela. Nerada vidíte křivdu na svých nejbližších. Když vám na někom opravdu záleží, položila byste za něj i život.

5b323987e731aobrazek.pngPivoňka – Příznivkyně líbezných květů jsou něžné, jen těžko se vzpamatovávají ze zrady. A nezáleží, jestli je to muž či žena. Bojí se lidem důvěřovat a jsou velmi obezřetné. Nevýhodou je, že nad vším příliš přemýšlí.

5b323bac69e07obrazek.pngKosatec – Ty, co preferují kosatce, jsou za každou cenu originální a přímočaré. Nesnášejí nudu. Jejich problémem je autorita. Jsou nejraději, když mohou být pánem v každé situaci.

5b323b3f66af4obrazek.pngKopretina - Kopretiny zbožňují éterické bytosti, které velmi rády sní. Vidí ve všem jen to dobré. Nechají se ale i snadno zmanipulovat. Nechybí jim čistá a krásná ženská stránka. Jsou výbornými a oddanými partnerkami. 

image.pngFoto: Shutterstock.com

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama