Myčka na nádobí. Pro některé z nás samozřejmost, pro jiné zatím nedostupný sen. Ty, které patří k těm šťastným a tuto domácí pomocnici již vlastní, ji často nazývají svou nejlepší kamarádkou. A jak by ne. Komu by se líbilo – anebo líbí – mít několikrát za den namočené ruce ve dřezu!

 

Ani neustálé dohady s dětmi a s manželem, aby tentokrát nádobí umyl někdo z nich, rodinné pohodě zrovna nepřidají.

To taková myčka, to je jiná. Ráda a ochotně umyje všechno vaše nádobí a tuto činnost navíc dovede do naprosté dokonalosti. Na nás pak je, abychom krásně nablýskané skleničky, talíře, příbory i hrnce pouze poskládali do polic.

 

Podle statistik to ale zatím vypadá, že pro většinu žen je myčka na nádobí zatím zbytečným luxusem. Vlastní ji totiž pouze 14 % českých  domácností. Pokud tedy patříte k těm, které den co den vkládají své ručky do mydlinkové vody, může vás utěšovat fakt, že v tom zdaleka nejste jediná.

 

Vzhledem k tomu, že ceny myček se pohybují ve stejné relaci jako třeba automatická pračka nebo lednička, možná by stálo za to trošku zabojovat. Nic nedbejte na argumenty, že důležitější je PC, dovolená, nová sedačka atd. Vytrvale a neúnavně přednášejte své požadavky stran nákupu tohoto úžasného domácího spotřebiče. Zaslouží si ho totiž každá z vás. Nejen proto, že vám ušetří práci. Věřte nebo ne, ale mytím nádobí strávíte spoustu času – průměrně za rok až 15 dní! To je úděsné zjištění, viďte? Co všechno by si člověk za tu dobu mohl jenom užít!

 

Nezanedbatelný fakt je i to, že provoz myčky také výrazně snižuje zátěž na životní prostředí a náklady na mytí nádobí. A to až o 40 %! Pokud již nic jiného, tento fakt by měl být rozhodně účinný ve vašem boji prosadit si svou vlastní myčku.

 

Pokud již myčku vlastníte, či po ní zatím jen marně toužíte, určitě vás bude zajímat, jak v ní nejlépe nádobí umýt.

 

Přípravků do myček na nádobí je na našem trhu celá řada. My vám dnes představíme kompletní systém do myček nádobí - značku GOSH, která se Vám postará o dokonalé umytí nádobí.

 

Z nabídky této značky si jistě vybere každý majitel myčky – může zvolit klasickou kombinaci prášek do myčky (nebo 2fázová tableta) + sůl do myčky + leštidlo. V případě volby vícefunkčních tablet 3v1 nebo 5v1 využijete kombinaci různých výhod v účinnosti.

 

V nabídce značky GOSH nechybí ani doplňky, které jsou ke správnému používání myčky téměř nezbytné – GOSH čistič myčky (cca 1x za  3 měsíce), GOSH vůně do myčky nebo GOSH Booster (posilovač účinnosti pro mytí hrnců v myčce).  

 

Více informací a podrobnější představení přípravků najdete na www.dedra.cz. Výrobky jsou k dostání ve většině obchodních řetězců, nebo si je můžete objednat přímo na internetových stránkách výrobce.

Pamatujte si, milé čtenářky. Nic, co nám usnadňuje práci, co nám pomáhá a co je schopno zajistit nám více času pro nás samotné, není zbytečný luxus. V dnešní náročné době by měla být myčka na nádobí již zcela samozřejmým doplňkem každé domácnosti. Pokud ji ještě nemáte, začněte na ni šetřit nejlépe teď hned. Uvidíte, že až si ji pořídíte, stane se vaší nejlepší kamarádkou. :o))

Reklama