Pokusili jsme se shrnout, na co se nejvíce ptáte a co vám není jasné ve Velké letní soutěži. :o)))

 

 

Jak začnu soutěžit? Kde vyhledávám písmenka?

 

Soutěžíte ve chvíli, kdy jste přihlášená na náš magazín. Při každém přihlášení vám automaticky naběhne jedno písmenko.

 

Kolik musím získat písmenek?

 

Abyste měla splněný týdenní limit, musíte celkem nasbírat 28 písmenek. Každý den můžete získat 4 – 6 kousků. To znamená, že limit na celý týden můžete splnit za cca čtyři a půl dne.

Takže i v případě, že nemáte možnost navštěvovat magazín o víkendu, máte šanci získat všechna písmenka.

 

Kdy písmenka nabíhají?

 

Každé další písmenko vám naběhne minimálně hodinu po předchozím přihlášení. Musíte se ovšem po té hodině znovu přihlásit. Pokud trávíte na magazínu několik hodin v kuse a jste aktivní, tzn. diskutujete atd., rovněž vám po každé další hodině naběhne další písmenko.

 

Jak poznám, kolik písmenek jsem už nasbírala?

 

V soutěžní tabulce v okénku „týdenní soutěž“ vidíte, kolik písmenek máte. Pod tabulkou je také uvedeno číslo, kolik písmenek již máte nasbíráno.

 

Kolik toho musím nasbírat, abych měla šanci na hlavní výhru?

 

Šanci na hlavní výhru 20 000,-  Kč máte v případě, že jste nasbírala všech 28 písmenek minimálně v jednom týdnu. S každým dalším týdnem se vaše šance ale násobí. Rovněž přidáním fotek do soutěžních fotoalb znásobujete svou šanci vyhrát. Do každého soutěžního fotoalba můžete vložit jednu fotografii. S vložením jedné se vám šance na hlavní výhru zdvojnásobí, vložením druhé fotky se vám ztrojnásobí, třetí fotka vám zajistí čtyřnásobnou šanci vyhrát a čtvrtá vám dá dokonce pětinásobek. Tzn. pokud vložíte fotografie do každého soutěžního fotoalba, násobí se vaše šance na hlavní výhru pětinásobně.

 

Jaké fotografie se mají do fotoalb vkládat?

 

Prosíme – pozorně si přečtěte pravidla jednotlivých fotosoutěží. Ta s názvem Žena-in.cz je s vámi všude je založena na tom, že sem budete vkládat vaše fotky, kde jste vyfocena s logem ženy-in. Logo si můžete stáhnout na soutěžní stránce. Jakékoli jiné fotografie budou ze soutěže vyřazeny.

 

Kdo vyhraje zájezd na Kanáry?

 

Dovolenou na Kanárských ostrovech od CK Canaria Travel v hodnotě 30 000 Kč vyhraje vylosovaná čtenářka, která bude mít vyplněné všechny týdny – tzn. podaří se jí získat všechna písmenka. Cena tohoto zájezdu je samozřejmě základní, pokud budete chtít jet s celou rodinou, a tato částka bude nedostačující, je možnost si zbytek doplatit.

 

Pokud vám ještě něco není jasné, ptejte se. Pokusíme se všechny Vaše dotazy zodpodvědět.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama