V lednové Betynce se dočtete, jakých 7 strachů a obav z porodu budoucí maminky mají a jak je překonat. Poradíme, jak zmírnit těhotenské nevolnosti, letošní patronkou Betynky se stala herečka Tereza Kostková. Pro naše čtenářky vtipně zavzpomínala na porod dnes už půlročního Toníčka. Naše čtenářka a maminka holčičky Verunky – Stáňa, testovala s dcerou látkové a jednorázové plenky. Navštívili jsme místo, kde se dají strávit příjemné chvíle ve společnosti dalších maminek s miminky - pražské A centrum, kde si můžete i zacvičit! Od jedničky jsme změnili rubriku příkrmy, přidali jsme pro vás nově seriál o vývoji prvního roku věku měsíc po měsíci.

Společně se můžeme vydat na boby a sáňky, mapovali jsme pro vás trh se zimními přibližovadly. Letošní cvičení je také premiérové: Pod taktovkou Olgy Šípkové cvičí její dcera Adélka a její kamarádka Kristinka. S nimi si určitě rády protáhnou tělo všechny děti.


 

Uvažujete o odkladu školní docházky pro svého potomka? Pak si přečtěte článek na straně 52.

Jak se žije maminkám dvojčat prozradí dvě z nich v pravidelné rubrice. Jaké zvláštnosti najdete v herecké rodině Lucie Benešové a Tomáše Matonohy, o to se s vámi ženská polovina známé dvojice podělí v rozhovoru.

Na některé výchovné problémy jsme se rozhodli podívat z obou stran – tedy pohledem mužským i ženským. Poprvé na věčné téma nepořádek v dětském pokojíčku. Další články a náměty, stejně jako své pravidelné rubriky, najdete opět ve své Betynce!

 

Nechte se inspirovat na stránkách www.betynkai.cz

Reklama