MISAM:  Můj nejlepší postřeh je z filmů o Bridget Jones - prostě, že ženský
na celým světě jsou stejný. Stejně zamindrákovaný, stejně obětavě by se pro
chlapa rozkrájely, mají stejnou celulitidu a stejně blbě kecaj, když se to
zrovna nehodí. Bridget je prostě "naše" holka, kvůli který mi tečou slzy jak
hráchy.

Gaume: Nezaujala mě žádná premiéra, ale starý film. Nikdy jsem neviděla Terminátora, a když se na něj díval přítel, jen jsem mu říkala, jak se může koukat na takovou hloupost. To byl Terminátor 2. Po očku jsem ten film sledovala a od půlky jsem už seděla vedle něj přibitá a čekala, co se bude dít. Druhý den jsme se dívali na Terminátora 1, z něj jsem byla rozčarovaná, prostě jsem si spojila podobu Arnolda s podobou robota a nechtěla jsem věřit tomu, že to není ten samý robot.

Eva: Dobré dopoledne, dojali mě Snowborďáci. Ne samotný film, ale to, že jsme se konečně odhodlali dát dceru na hlídání (byly jí v té době dva měsíce, necelé) a vyšli si. Samozřejmě jsem měla mobil v pohotovosti (co kdyby se chuděrka vzbudila a potřebovala mámu), takže z filmu jsem vnímala každou pátou scénu, ale byla jsem hrdá na sebe i malou, že jsme to bez sebe zvládly. Teď už se tolik nenervuji a bez obav ji dám hlídat v podstatě komukoliv, kdo projeví zájem - jen abych si od ní odpočinula.

Renča: Krásný den, v poslední době mne velice zaujal film "Vzkaz v láhvi", který běžel nedávno na TV. Moc dobře vím, jaký to je někoho ztratit, a tak se mne tento film velice dotkl. Dokonce tak, že jsem ho celý probrečela a polovina věcí mi přes potoky slz utekla :-(  Každopádně zůstane toto dílko navždy vryto v mém srdíčku a plánuji koupit si DVD, aby mi už příště nic neuteklo.

Za příspěvky děkuji, jsou skvělé! Přesně takto se ostatní čtenářky mohou o filmech dozvědět co nejvíce!

O výherkyni ještě není rozhodnuto, pište i vy na redakce@zena-in.cz svůj dojem z oblíbeného filmu!

Soutěž je na spadnutí! Sledujte hlavní stranu...

Hezký filmový den se Žena-in.cz vám přeje

Reklama