Ne každé dítě je nadšeným čtenářem, ale věřte, že tuto knihu přečte jedním dechem. Na první pohled se možná až tak neliší od ostatních. Stačí do ní ovšem nahlédnout a obdarovaný zůstane paf! Vždyť je tam jeho fotografie a jméno! Co se asi bude dít na dalších stránkách?

5fa2a2c683278novinka1.jpg
Říká se jim personalizované, nebo také osobní knihy. Jejich kouzlo tkví v tom, že děti na stránkách originálních dobrodružných příběhů, které navíc učí důležité životní hodnoty, naleznou samy sebe. A tak může být hlavní hrdinkou vaše Evička, Honzík, nebo třeba Adámek.

Jednou z takových osobních knih je příběh Kouzelné Vánoce. Váš syn, nebo dcera se v něm vydají na oslavu Vánoc za zvířátky do lesa. Užijí si spoustu dobrodružství na zamrzlém potoce, rozhlédnou se z posedu, spřátelí se s veselou lasičkou… Kromě toho se dozví i plno zajímavostí. Třeba kdo je vzhůru v zimním lese a čím můžeme zvířatům přilepšit do krmelce. Co je ale nejdůležitější, pozná, že největší vánoční štěstí je být spolu s druhými a udělat jim radost. Klidně uprostřed lesa. Dovedete si představit krásnější vánoční dárek?

Kde knihu získat?

Personalizované knihy pro děti všech věkových kategorií už od roku 1998 vytváří české nakladatelství Modrý slon. Ačkoli je malé svou velikostí, je velké svým posláním - měnit děti v hrdiny! Nechat je procestovat celý svět, vysvobodit princezny nebo se skamarádit se zvířátky. Zavést je do světa fantazie a probudit v jejich srdcích lásku k psanému slovu.

„Chceme motivovat mladé čtenáře k samostatnému čtení, zábavnému vzdělávání a rozvíjení představivosti. Snažíme se dětem ukázat kouzlo psaného textu přirozenou a nenásilnou cestou, založenou na poznávání a emocích. A jak jinak toho dosáhnout, než když na stránkách dobrodružných příběhů nalézají samy sebe?“ říkají zakladatelé.

Stačí tedy kliknout na www.modryslon.cz, vybrat knihu, zadat všechny potřebné údaje a vyčkat zhruba dva týdny na doručení. Celý proces výroby probíhá z 90 % ručně a každá knížka je s láskou vytvořený originál.

Vyhrajte tuto krásnou knížku v naší soutěži ZDE.

Více info Facebooku nebo na MODRYSLON.CZ


5c7411c8740b3obrazek.png

Reklama