Dětští lékaři a odborníci varují, že o prázdninách dochází až k trojnásobnému nárůstu dětských úrazů. Děti mají více volna, méně dohledu, pobývají v různých prostředích. Úrazy se však nevyhnou ani dospělým. Různými odřeninami a pohmožděninami si prošla řada z nás.

Mezi nepříjemné záležitosti, kazící celkový klid a pohodu, však řadíme i různé jiné bolesti, ať už zubů, hlavy a nebo také nepříjemné pálení a svědění po bodnutí hmyzem. Opět, jak u dětí, tak u dospělých.

Jak si s nimi poradit? Jak poskytnout tu nejzákladnější „první pomoc“ a úlevu, když jsme třeba právě u rybníku pod stanem či na pláži u moře?

Většinou stačí si přibalit cestovní lékárničku, ale teď do té lékárničky můžete dát ještě něco navíc.

Něco, co možná neznáte, ale až poznáte - rozhodně oceníte.

Nexcare Chladivý sprej 59 Kč

NexcareChladivý sprej Nexcare (150 ml) obsahuje chladivé a uklidňující složky se svěží vůní mentolu, které poskytují rychlou úlevu při podvrtnutí a pohmoždění. V neposlední řadě pomáhá zmírňovat záněty a je tedy nezbytným pomocníkem pro všechna sportoviště a tělocvičny.

Nexcare Cold Instant 89 Kč

NexcareTento unikátní chladivý obklad se samočinně aktivuje bez potřeby chlazení. Díky svým jedinečným vlastnostem pomáhá zmírňovat otoky způsobené naražením, vyvrknutím a bodnutím nebo štípnutím hmyzem. Je ideální na cesty a sport a oceníte jej i kvůli praktickému, rychlému jednorázovému použití.

Oba tyto produkty pochází od firmy 3M, která je vyrábí na základě osvědčených metod - termoterapie: tzn. léčby pomocí hřejivých obkladů, a kryoterapie: terapie chladem. Tu lze využít právě v těchto horkých měsících.

Nezapomeňte svým dětem, ale také sami sobě přibalit chladivý sprej a chladivý obklad Nexcare. Jejich využití je neocenitelné. Zmírní ostré bolesti při vymknutí , při hematomech, při odřeninách, zklidní zarudlou kůži či uleví bolestem hlavy.

A pokud budete mít to „štěstí“, že vás ani jedna z výše uvedených nepříjemných situací nepostihne, sprej i obklad si rozhodně ponechte. Nebojte se, chladnými zůstanou napořád. I bez ledničky.¨

Nexcare

http://solutions.3mcesko.cz/wps/portal/3M/cs_CZ/EU-HomeLeisure/Home/ProdInfo/FirstAidFamilyCare/ColdHot/

 

Reklama