AVON je společností, která je už více jak 130 let synonymem krásy, inovací, radostí ale především je společností pro ženy. Již od svých počátků podporuje ženskou komunitu a poznává sny a potřeby každé z nás. Každá máme svůj příběh, kterým můžeme inspirovat a pomoci dalším ženám. Právě unikátní příběhy žen inspirovaly společnost AVON k vytvoření nového dlouhotrvajícího parfému HERSTORY.
5e415ada6e195obrazek.png

Nechte se také inspirovat dlouhotrvající vůni s vášní růžového pepře, odvážlivostí a sofistikovaností květu kosatce a silnou osobností esence pačuli a přidejte se k nám v psaní vašich příběhů a přetváření vaši vlastní budoucnosti. Dodejte odvahu a sílu sobě i všem ženám kolem nás, sdílet své jedinečné příběhy a navzájem se podporovat! Protože právě tu největší sílu nacházíme v pomoci druhým.
5e42b5f82aba9obrazek.pngJednou z hlavních hrdinek parfému HERSTORY je make-up artistka a supervizorka AVON Beauty Pointu Tereza Vlasáková, jejíž neobyčejný příběh je inspirací pro mnohé. „Můj vztah s krásou je velmi důvěrný. Dokáži ji ocenit a nechám se inspirovat. Zároveň je však proměnlivý a v průběhu života se mění. Záleží na tom, v jakém období se člověk právě nachází", vypráví Tereza.
5e415be295104obrazek.pngZajímá vás příběh Terezy? Chcete vědět víc i o dalších zajímavých příbězích tváří této vůně? Nebo se stát inspirací pro ostatní a vyhrát nový parfém? Podívejte se na avon.cz a sledujte náš Facebookový a Instagramový profil Avon Česká Republika, kde se dozvíte víc.
 
Vyzkoušet si parfém na vlastní kůži můžete i v Praze v AVON Beauty Pointu ve Westfield Chodov.

5e415b6cdf06fobrazek.png

Reklama