Radka Třeštíková
Slavnostního zahájení se v doprovodu kamarádky Emmy Smetany zúčastnila také česká spisovatelka Radka Třeštíková, která si vybrala kostkovanou zelenou sukni, crop top, růžovou kabelku a obojek kolem krku. Záhy byla terčem kritiky, že nedodržela dress code a následně se za to na svém Instagramu také omluvila.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Denisa Spergerová
Dvaadvacetiletá modelka, která je vítězkou soutěže Miss Czech Republic, se na přehlídce Zuzany Lešák Černé v Karlových Varech ukázala v šatech přímo od zmíněné návrhářky. Měly sice dlouhý rukáv, ale také neuvěřitelně vysoký rozparek, který ukazoval nejen modelčiny štíhlé nohy, ale také všité body, které chránilo její intimní partie. I tak bylo ale vidět poměrně dost.

profimedia-0704836728.jpg
Foto: Profimedia

Kristýna Schicková
Modelka Kristýna Schicková je v radostném očekávání a po vzoru zpěvačky Rihanny nebo modelky Adriany Lima se rozhodla jít takzvaně s kůží na trh a přítomným odprezentovala své těhotenské bříško. Na jednom z karlovarských večírků se objevila v zelených šatech.

profimedia-0704844355.jpg
Foto: Profimedia

Tereza Ramba
Jednou z hvězd letošního slavnostního zahájení byla jednoznačně herečka Tereza Ramba, kterou v odvážných modelech nevídáme zase tak často. Saténové šaty, které připomínaly župánek, měly výstřih až skoro k pupíku a herečka si je vzala bez podprsenky. Prý jí je vybral manžel.

 profimedia-0704459469.jpg
Foto: Profimedia

Veronika Kašáková
Na párty luxusní značky šampaňského si daly slavné dámy na svých outfitech skutečně záležet. Velmi odvážný model, ve kterém ukázala nejen ploché bříško, ale i část poprsí, si oblékla modelka Veronika Kašáková. Pro Super ovšem přiznala, že je z šatů trochu nervózní, aby jí nevykouklo něco, co nemá. Neměla je na sobě celou akci, ale po nějaké době se převlékla do decentnějšího červeného modelu. V něm se mohla bez obav pohybovat.

profimedia-0704684280.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Instagram, Super