Produkty tohoto typu jsou v dnešní uspěchané době již nezbytné, díky nim je vaření opravdový zážitek pro začátečníka i ostříleného kuchaře. Značka Tefal se však rozhodla posunout vaše kulinářské možnosti ještě dále, a k tomu další úsporu času navíc. Tento rok přichází na trh s inovativní novinkou – Tefal Easy Fry Oven & Grill, která disponuje neuvěřitelnými 9 chytrými funkcemi skrytými v jediném pomocníkovi.
6077f8b159ef5te1.jpg
Kuchyňský zázrak 9v1 Tefal Easy Fry Oven & Grill (FW501815), vám v kuchyni udělá pořádnou změnu – nahradíte jím mikrovlnou troubu, gril, fritézu, troubu na pečení, sušičku potravin, pánve a mnoho dalších přístrojů. Díky 8 přednastaveným automatickým programům: hranolky, kuřecí maso, steaky, ryby, pizza, dort, sušička potravin a grilování bude příprava lahodných jídel hračka. Rychle se zabydlí v každé kuchyni, mimo jiné i proto, že je až o 30 % úspornější a rychlejší než klasická trouba. V domácnostech s menší pracovní plochou je velmi praktickým a designovým řešením, dokáže nahradit velké množství kuchyňských přístrojů a potěší vás i svým minimalistickým designem.
te2.jpg
Tefal Easy Fry Oven & Grill (FW501815) nabízí kombinaci 9 manuálních a automatických funkcí v jednom pomocníkovi. Smažení, pečení, grilování steaků nebo zeleniny, sušení potravin, pečení dezertů, přípravu toustů a ohřívání vám půjdou opravdu od ruky. Pro optimální výsledky grilování u ryb, kuřete, masa a zeleniny využijte litý grilovací rošt s odnímatelnou rukojetí, který je součástí příslušenství fritézy. Příslušenství doplňků zahrnuje také dva pláty na sušení potravin, koš na hranolky, odkapávací misku, grilovací jehlu na kuře a zásobník oleje. Kapacita s objemem 11 litrů vám umožní připravit až 6 porcí najednou, velké rodinné obědy tak zvládnete raz dva. Pro přesné a vynikající výsledky využijete nastavitelnou regulaci teploty od 45 °C do 200 °C. Určitě oceníte také praktický časovač v sušícím režimu, který vše pohlídá za vás. Vyjímatelné díly fritézy bezpečně a snadno umyjete v myčce na nádobí. Řadu lahodných receptů naleznete k dispozici online nebo si můžete stáhnout digitální kuchařku do svého chytrého zařízení, a to snadným naskenováním QR kódu, který nalezete na obalu produktu.
Doporučená cena je 5 999 Kč.

Více na Tefal.cz nebo Homeandcook.cz

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.
obrazek.png

Reklama