Indukční varné desky Gorenje IS777USC a IS656USC s XpandZone nabízí maximální flexibilitu a univerzálnost, pokud jde o počet, velikost nebo tvar nádobí – od velmi malých až po velké, včetně libovolných tvarů. XpandZone umožňuje vaření prakticky po celé ploše indukčního varného panelu. A pokud nepotřebujete tuto zónu využit celou, není nutné ji aktivovat a vy můžete vařit jako na běžné varné ploše. Každá z desek má dvě XpandZones, s tím, že lze využít jen jednu z nich. Jednou z dalších skvělých funkcí je PowerBoost. Tato funkce zvyšuje sílu ohřevu při zapnutí, což má za následek kratší dobu ohřevu. Jen 5,7 minuty trvá ohřát 2 l vody z 15 °C na 90 °C. A dokonce s funkcí PowerBoost Supreme je intenzita tepla ještě výraznější. 2 l vody se ohřejí za 4,2 minuty, což je extrémně časově úsporné.
5bdaf1f26f420obrazek.jpg

Indukční varné desky mají také bezpečnostní prvky, které jsou užitečné zejména v domácnostech s malými dětmi. Pokud používáte indukční varné desky, nemusíte se obávat, i když je zapomenete vypnout – což se může snadno stát. Pokud sundáte hrnec z desky, ta se automaticky vypne. Kromě toho jediné teplo které zde najdete je v nádobě, ve které se vařilo. Většina varné desky totiž zůstává během vaření chladná.

Velké rodině se bude určitě hodit funkce StayWarm. Ta udržuje pokrm v konstantní teplotě 70 °C, dokud nenastane správný čas pro jeho servírování. Jídlo si zachovává původní chuť a teplotu až do podávání, aniž by se připálilo.
5bdaf22d427b3obrazek.jpg

Všechny tyto funkce najde u indukční varné desky Gorenje IS656USC v ceně 13 990 Kč.

Gorenje IS777USC má kromě již zmíněných funkcí ještě další život zjednodušující vychytávky. Díky SliderTouch přesně a pohodlně ovládáte varné zóny pohybem prstu. A BoilControl zamezí přetečení hrnce díky automatické regulaci času a výkonu ohřevu. Cena 24 990 Kč

Více informací o spotřebičích Gorenje naleznete na GORENJE.CZ