Výrobky  řecké rodinné firmy Papadimitriou zastupují na českém trhu balzamikový ocet a čtyři balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou – bílý, tmavý, bílý s příchutí citronu a pomeranče, a tmavý s fíkovou příchutí. Recepty s využitím této řady výrobků připravil pro sezonu 2014 majitel a šéfkuchař řecké restaurace Kavala, Ioannis Asarlidis. Můžete se na ně podívat zde.

Řecké balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou jsou vhodné k přípravě čerstvých salátů, marinování masa, k dochucení omáček, k dochucení dezertů, např. zmrzliny, a k dekorativnímu zdobení talířů. Balzamikové krémy představují kvalitní balzamikovou redukci vyrobenou z prvotřídního řeckého balzamikového octa Kalamáta. Krémy mají hustou konzistenci a vyváženou chuť. V jedné lžíci balzamikového krému je obsaženo 13 kalorií a žádný tuk.

Kalamáta

Balzamikové krémy Kalamáta Papadimitriou jsou k dostání v praktické lahvičce o obsahu 250 ml v řetězcích Makro, Globus, Billa, Hypermarket Albert a Interspar a ve vybraných prodejnách Tesco. V řetězci Penny je možné některý z výrobků koupit v rámci příležitostných akcí. Doporučená cena vč. DPH je 99,90 Kč.

Balzamikový ocet Kalamáta Papadimitriou ve skleněné půllitrové lahvi seženete v prodejnách Makro, Globus, Interspar, Žabka a ve vybraných prodejnách Tesco za 83,90 Kč.

Recepty, které pro značku Kalamáta Papadimitriou exkluzivně vytvořil šéfkuchař pražské řecké restaurace Kavala, Ioannis Asarlidis budeme na Prima Fresh postupně přinášet během celé letní sezony. Informace a další tipy pro použití řeckého balzamikového octa a dalších výrobků řady Kalamáta Papadimitriou najdete i na Facebooku nebo na www.papadim.com/cs. Dobrou chuť!

Kalamáta

Reklama