z1Z mezinárodních výzkumů vyplývají alarmující zjištění. Nesprávná výživa může být příčinou až 65 % zdravotních potíží, jako jsou obezita, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární onemocnění, a dokonce i různé druhy rakoviny. Například u rakoviny tlustého střeva, v jejímž výskytu drží Česká republika smutné světové prvenství, jsou špatné stravovací návyky na vině v naprosté většině případů. Změnou stravovacích návyků lze těmto rizikům do značné míry předcházet. Změna přitom vůbec nemusí znamenat radikální omezení a konec gurmánským požitkům. Úplně stačí uvést základní složky naší výživy – tuky, cukry a soli – do správného poměru a naučit se připravovat pokrmy tak, aby si potraviny zachovaly své výživové hodnoty a vitaminy.

Nádobí Zepter je vyrobeno z ušlechtilé chromniklové oceli, která má bezpočet výhod. Je prakticky nezničitelná, odolná vůči korozi, neutrální k vůni i chutím, neuvolňuje do potravin žádné škodlivé látky a navíc zcela rovnoměrně rozvádí teplo. Potraviny se nepřipalují, lze je zpracovávat s minimálním množstvím tuku a soli. Pokrmy jsou tak připraveny zdravě a přitom chutně.

z2Nádobí Zepter je promyšlené do nejmenších detailů. Praktické úchyty jsou vyrobeny tak, aby vždy zůstávaly chladné a umožňovaly bezpečnou manipulaci. Chytře řešené poklice mají speciálně navržený okraj, který dokonale těsní a brání úniku nejen tepla i cenných živin. Navíc jsou vybaveny novým digitálním termokontrolem, který ukazuje optimální teplotu vaření. To vše zdobí exkluzivní nadčasový design, který z nádobí Zepter dělá ozdobu kuchyně.

 

z3Pomocníkem k nezaplacení šetřícím nejen čas, ale i energii, je rádiový indukční vařič Zepter spárovaný s novým termokontrolem. Může zcela sám upravovat intenzitu ohřevu, což zaručuje plně automatizovaný a plynulý proces přípravy jídla od začátku až do konce. Pouhým stisknutím tlačítka nastaví a udržuje teplotu vaření, a to okamžitě a s velkou přesností. Zcela nezávisle, sám od sebe ukončí proces vaření, vypne se, a jídlo si tak udrží své přirozené a zdravé vlastnosti. Díky dálkovému signalizačnímu  zařízení Zepter asistent jste pak informováni o stavu teploty a době přípravy. Proto už při vaření nemusíte vedle nádobí Zepter Masterpiece stát. Bude-li vaše přítomnost nezbytná, Zepter asistent vás okamžitě informuje. A vy si mezitím užijete svůj volný čas!

Vepřo knedlo zelo zdravěji, rychleji a v jedné nádobě? S Zepter nádobím žádný problém! Přesvědčit se o tom můžete prostřednictvím našeho video receptu zde

Více informací o nádobí Zepter naleznete  www.zepterclub.cz nebo na tel: 311 331 888. Reprezentační prodejna: Spálená 55, 110 00 Praha 1, tel.: 221 990 804.

medaileZepter je držitelem ocenění kvality Czech Superbrands Award 2013

Reklama