Milá redakce...
nevím, zda to, co píšu, patří k dnešnímu tématu. Je to hodně smutné a ani nevim, zda bych to tady měla psát. Píši to spíš jako varování.

Vím, že takové informace se nemají říkat, ale slyšela jsem - tedy jedna paní učitelka vyprávěla, že studentka, která měla praxi v psychiatrické léčebně v Bohnicích, tam viděla něco, co zažívají pacienti.

Pokud tam někdo vejde, už se nikdy z Bohnic nedostane, protože tam z něj udělají ještě většího blázna.
                                                                         Peníze
Když přijde za někým návštěva a přinese nějaké dobrůtky nebo ovoce a ošetřovatelé mají na to chuť, tak jim to zabaví.
Dívka prý byla dokonce svědkem, že pacient dostal upletené barevné ponožky a dívka je o několik hodin později (protože tam byla celkem zima) viděla na jednom z ošetřovatelů.

A co pacienti zmůžou?
Nesmí nic říct, mají to zakázané, a kdyby řekli, tak ošetřovatelé se vymluví tím, že řeknou, že to od pacienta dostali jako dárek....
Nevím, zda je to pravda, ale ani bych se tomu nedivila
...a je to teda od nich pěkně hnusný!!

Jana


To je tedy pěkně hnusný. Také jsem leccos slyšela... Pokud je tu někdo, kdo tam někdy pracoval nebo tam měl nějakého známého, budeme rádi, když napíšete víc.


Tak, milé dámy, v této novince je poslední - DESÁTÉ slovo. Takže teď už je v dnešním vydání rozprsklý celý aforismus a já za chvíli zveřejním v některé diskuzi u dnešní novinky odkaz na stránku, kam složené DVĚ VĚTY máte napsat.


Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Napište nám na redakce@zena-in.cz
Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Pravidla dnešní soutěže najdete tady. 
Hrajeme o kosmetický balíček Fa.

Reklama