Hněte těsto, šlehá, seká, vaří, smaží, napařuje, mele, mixuje, emulguje, porcuje, drtí, ale také vytváří pyré. Americká značka KitchenAid přináší doslova revoluci do našich kuchyní – varný robot 5KCF0103E z luxusní řady Artisan. Tento domácí pomocník zaštítí mnoho prací a z vaření se tak stane úplná pohádka!

Zkušené hospodyně s tímto robotem rozvinou svou kulinářskou kreativitu, začátečníci zase ocení jednoduchost, s jakou budou vytvářet i náročnější jídla. Největší chloubou varného robotu KitchenAid Cook Procesor je inteligentní a všestranné „all-in-one“ nastavení a intuitivní ovládání. Přístroj tak zvládne vše od vaření, smažení, vaření v páře, dušení, hnětení těsta, sekání, mletí, mixování, mísení, emulgování až po efektivní šlehání a míchání.

KitchenAid Cook Procesor je vybaven 6 automatickými režimy vaření, které vás při přípravách receptů  krok za krokem provedou každým jednotlivým úkonem až k výslednému lahodnému pokrmu. Díky možnosti manuálního režimu můžete navíc také experimentovat tzv. „zcela ve vlastní režii“, a využívat tak zbrusu nových způsobů přípravy vašich oblíbených pokrmů. Litinová konstrukce je stabilní, s dlouhou životností a snadným čištěním. Silná hliníková ploténka dosahuje vysoké a přesné teploty vaření (140 °C).

kitch

VAŘENÍ

Režim vaření umožňuje vytvářet chutné polévky a bisques. Tento režim je také ideální pro výrobu marmelády a želé, případně zpracování dalších potravin, které vyžadují několik minut varu.

SMAŽENÍ

Režim smažení je určen pro přípravu lahodných minutek, orientálních pokrmů či lehkých míchaných vajec se slaninou.

DUŠENÍ

Režim dušení nabízí širokou škálu z předprogramovaných metod pro vytváření nejrůznějších pokrmů  od omáček až po rizoto. Ať už se rozhodnete vařit guláš, holandskou omáčku či ratatouille, přednastavení režim vám umožní přípravu těchto jídel rychle, snadno a přesto dokonale.

NAPAŘOVÁNÍ

Režim napařování s použitím horního, dolního či vnitřního koše pro napařování potravin umožňuje perfektní a nízkokalorickou přípravu zeleniny, ryb, mušlí apod., což je ideální volbou pro choulostivé potraviny či suroviny, které vyžadují vaření s nepřímým teplem.

PYRÉ

Režim pyré kombinuje vaření a sekání, díky němuž docílíte perfektních výsledků zejména při přípravě humusu a podobných pokrmů vyžadujících kombinaci vaření a sekání.

TĚSTO

Připravte těsto snadno a s minimálním úsilím, ať už se vrhnete na přípravu domácí pizzy, chleba či jiného pečiva.

Varného robota můžete vidět na videu pod tímto odkazem: http://kitchenaid.cz

KitchenAid Cook Procesor 5KCF0103E je k dostání v šesti barevných provedeních na www.kitchenaid.cz za 28 890 Kč.

kitch3

Reklama